Ką jie sako apie mus

Sužinokite apie tokių pat žmonių kaip jūs sėkmės istorijas

customername
Eva Krzak

"Šią knygą sukūriau netrukus po sūnaus gimimo"

Nuotraukas ir knygas iš "Saal Digital" užsakinėju jau daugelį metų ir visada likau visiškai patenkinta. Taip yra ir su šia nuostabia knyga iš profesionalios linijos su dovanų dėžute. Šią knygą sukūriau netrukus po sūnaus gimimo, kad kuo gražiau išsaugočiau pirmųjų dienų prisiminimus. Viršelio kokybė nuostabi, struktūra atrodo labai elegantiškai, kaip ir dovanų dėžutė.

Taip pat ypač vertinu labai gerą popieriaus kokybę ir spalvų patvarumą. Mano klientai, kuriuos kartas nuo karto nustebinu mažomis nuotraukų dovanėlėmis, taip pat kaskart lieka sužavėti.

customername
Ollie Holder

"Nuotraukų knygos kokybė buvo išskirtinė"

Mano vardas Ollie, esu profesionalus fotografas ir videografas. Su fotoaparatu nuolat būnu lauke, tiek profesiniais, tiek laisvalaikio tikslais, tačiau niekada neradau laiko turėti popierinę savo darbų kopiją. Štai čia į pagalbą ateina "Saal Digital"...

Naudodamasis "Saal Digital" spausdinimo paslaugomis dar 2020 , sukūriau gražią nuotraukų, kurias užfiksavau per daugelį metų, kolekciją. Patirtis buvo fantastiška, ir aš labai rekomenduočiau šią paslaugą visiems, ieškantiems aukštos kokybės ir profesionalios nuotraukų knygos.

Vienas iš labiausiai mane sužavėjusių dalykų buvo tai, kad paslauga buvo paprasta naudotis. Svetainė buvo patogi naudoti, o projektavimo procesas buvo paprastas. Buvo lengva įkelti nuotraukas ir pasirinkti knygos maketą bei dizainą, be to, man patiko galimybė peržiūrėti knygą prieš baigiant užsakymą.

Nuotraukų knygos kokybė buvo išskirtinė. Nuotraukos buvo aiškios ir ryškios, o popierius - storas ir patvarus. Man patiko blizgi apdaila, kuri knygai suteikė elegancijos. Taip pat man patiko galimybė pasirinkti skirtingus viršelius, įskaitant kietus, minkštus ar odinius.

Apskritai buvau labai patenkinta savo patirtimi naudojantis "Saal Digital". Naudojimo paprastumas, aukštos kokybės spausdinimas ir greitas pristatymo laikas buvo puikūs. Ateityje tikrai vėl naudočiausi šia paslauga ir rekomenduočiau ją visiems, norintiems sukurti gražią ir profesionaliai atrodančią fotoknygą.

customername
Yannick Lange

"Jau kurį laiką turėjau idėją sukurti portfelio knygą..."

Kai kurios mano nuotraukos jau atsidūrė ant sienos arba buvo išspausdintos kaip kelionių nuotraukų knygų dalis. Tačiau tai tik nedidelė dalis mano (geriausių) nuotraukų, o knygose jos dažniausiai konkuruoja su pasakojimu ar kelione.

Todėl jau kurį laiką turėjau mintį sukurti portfolio knygą, kurioje atsidurtų tik geriausios mano pastarųjų 10 metų nuotraukos ir kurioje dėmesys būtų sutelktas tik į nuotraukas: Didelės apimties, be teksto, nepriklausomai nuo vietos ir kelionės.

Todėl buvo sudėtinga padaryti knygą įdomią ir suteikti jai bendrą giją. Bandžiau tai padaryti rūšiuodamas nuotraukas pagal spalvines nuotaikas, todėl knygoje susidaro ""spalvų gradientas"": Iš baltos žiemos į pilką, žalią, vasaros geltoną, vasaros oranžinę, rudens oranžinę, rudens geltoną ir galiausiai vėl į baltą / mėlyną...

customername
Sebastian Frank

"Atspausdinti paveikslai yra tiesiog kažkas kita"

Man pasisekė, kad galėjau išbandyti fotoknygą. Todėl iš karto pasinaudojau galimybe ir sukūriau Portfolio knygą. Taip savo klientams galiu parodyti pirmąjį įspūdį apie savo darbą. O būkime atviri, atspausdintos nuotraukos yra tiesiog kažkas kita. Taigi sėdau prie "Saal Editor" ir vos keliais žingsniais sukūriau fotoknygą.

Programinė įranga man yra intuityvi ir kūrimas buvo atliktas gana greitai. Per keturias dienas knyga jau buvo! Super greitas aptarnavimas! Dabar prie knygos: Ji daro kokybišką įspūdį ir gerai jaučiasi. Ji atitinka mano lūkesčius ir man patinka matinis popierius.

Taip pat malonu, kad centrinis užlenkimas nėra gremėzdiškas, todėl tikrai matosi visas paveikslas. Pirkčiau ją dar kartą ir rekomenduoju be jokių išlygų. Ačiū už galimybę jį išbandyti :-)