Slapukų naudojimo politika

Šioje slapukų naudojimo politikoje aprašoma, kaip "Saal Digital Fotoservice GmbH" ("Saal Digital", "mes" arba "mus") naudoja slapukus ir panašias technologijas rinkti ir saugoti informaciją, kai lankotės mūsų tinklalapiuose ("Svetainė") arba gaunate iš mūsų el. laiškus. Norėdami gauti papildomos informacijos apie mūsų privatumo praktiką, perskaitykite mūsų privatumo politiką.

Kas yra slapukas?

Mūsų svetainė naudoja sesijos slapukus ir nuolatinius slapukus, taip pat pikselių žymas ir (arba) "Java script" žymas tam tikrai informacijai apie jus rinkti ir saugoti. Slapukas - tai nedidelis tekstinis failas, siunčiamas iš svetainės į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį ir saugomas jūsų kompiuterio kietajame diske per žiniatinklio naršyklę ar žiniatinklio programą ir kai lankotės mūsų svetainėje. Kiekvienas slapukas yra unikalus jūsų žiniatinklio naršyklei ir jį gali atkurti tik jį išsaugojusi žiniatinklio paslauga.

Kaip ir kodėl naudojame slapukus?

Slapukai reikalingi, pavyzdžiui, tam, kad lankydamiesi svetainėje išliktumėte prisijungę. Jei apsilankėte žiniatinklio paslaugoje, kuri palieka slapuką jūsų kietajame diske, gali būti, kad kitą kartą prisijungę prie šio kompiuterio rasite asmenines nuostatas, kurių nereikės iš naujo įvesti. Kiti slapukai naudojami nustatymams sesijos metu išsaugoti, pavyzdžiui, pirkinių krepšelio būklei, kai perkate. Slapukai gali padėti efektyviau dirbti. Ar kada nors internetinėje parduotuvėje įdėjote prekę į virtualų pirkinių krepšelį ir po kelių dienų apsilankymo svetainėje pastebėjote, kad prekė vis dar yra pirkinių krepšelyje? Tai yra slapukų veikimo pavyzdys. Tačiau slapukai taip pat gali būti naudojami svetainėms optimizuoti, nes juose saugoma informacija apie naudojimą ir naudotojų elgseną. Ši informacija renkama centralizuotai ir vėliau gali būti vertinama. Gauta informacija naudojama siekiant nuolat tobulinti svetainės ergonomiką ir geriau aptarnauti klientus. Iš esmės slapukais išsaugoti duomenys mūsų svetainėse saugomi anonimiškai, t. y. nesaugomi jokie asmeniniai duomenys. Slapukai naršyklėje gali būti saugomi skirtingą laiką, kurį nustato mūsų žiniatinklio tarnyba, priklausomai nuo programos, kai slapukas sukuriamas jūsų naršyklėje.

Slapukų saugojimo laikas

Jūsų sesijai administruoti naudojami slapukai, vadinamieji sesijos slapukai, egzistuoja tik tol, kol naudojatės mūsų interneto svetaine. Sesijos slapukai reikalingi, pavyzdžiui, tam, kad lankydamiesi svetainėje išliktumėte prisijungę, ir bus pašalinti iš jūsų kompiuterio, kai tik uždarysite naršyklę. Kiti slapukai saugomi ilgiau ir yra susieti su konkrečiu tikslu.

Paslaugų teikėjų (trečiųjų šalių teikėjų) slapukai

Priešingai nei slapukai, kuriuos jūsų kompiuteryje tiesiogiai saugome mes, gali būti, kad naudojami trečiųjų šalių slapukai. Slapukai, kuriuos jūsų kompiuteryje tiesiogiai saugome ir naudojame tik mes, naudojami tam, kad atpažintume jus, kai vėl apsilankysite svetainėje. Trečiųjų šalių slapukus jūsų kompiuteryje mūsų vardu saugo nepriklausomas paslaugų teikėjas, ir šie slapukai gali būti naudojami tų trečiųjų šalių, kad atpažintų jus, kai lankotės mūsų svetainėje arba kitose trečiųjų šalių svetainėse. Nors mes galime suteikti trečiosioms šalims prieigą prie svetainės, kad jos galėtų įrašyti slapukus į naudotojų kompiuterius pagal galiojančius įstatymus, kaip aprašyta šioje slapukų politikoje, mes nekontroliuojame šių slapukų surinktos informacijos ir prieigos prie šios informacijos. Šią informaciją visiškai kontroliuoja atitinkamas trečiosios šalies teikėjas pagal savo privatumo politiką. Pikselinės žymos taip pat gali būti naudojamos iš mūsų gaunamuose el. laiškuose. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, apsilankykite adresu: www.allaboutcookies.org arba www.youronlinechoices.eu.

Kaip galiu kontroliuoti slapukų naudojimą?

Kiekviena naršyklė suteikia galimybę rodyti slapukus, ištrinti kai kuriuos ar visus slapukus arba visiškai blokuoti slapukų saugojimą. Tačiau dėl slapukų blokavimo mūsų žiniatinklio paslaugos gali veikti iš dalies arba visai nebeveikti. Todėl ši procedūra nerekomenduojama naudojantis mūsų žiniatinklio paslaugomis.