Teisinis pranešimas

Saal Digital Fotoservice GmbH
Zeppelinstraße 36
91187 Röttenbach
El. paštas: support@saal-digital.lt
Valdantieji direktoriai: Reinhard Saal, Robin Saal, Florian Stellwag

Pardavimo mokesčio identifikacinis numeris: DE 250012471
Niurnbergo vietos teismas HRB Nr. 40162

Teisiniai pranešimai, kokybės užtikrinimas, išimčių sąlygos

Mes dedame visas pastangas, kad mūsų svetainėje pateikta informacija būtų visada teisinga, aktuali ir išsami, todėl prireikus ją nuolat ir be išankstinio įspėjimo keičiame ar papildome. Nepaisant to, privalome netaikyti jokių garantijų, atsakomybės ar laidavimo už teisingumą, aktualumą ir išsamumą. Tai taip pat taikoma visoms nuorodoms, vadinamosioms "hipersaitėms", kurias tiesiogiai ar netiesiogiai pateikiame šioje svetainėje. Mes negalime prisiimti jokios atsakomybės už tokių išorinių svetainių, į kurias patenkate naudodami nuorodas ar kitas nuorodas, turinį.

Be to, mes neatsakome už tiesioginę ar netiesioginę žalą (įskaitant prarastą pelną), kurią galima susieti su šiose išorinėse svetainėse pateikta informacija. Šios svetainės turinį saugo autorių teisės. Mūsų svetainės turinys negali būti perduodamas trečiosioms šalims už užmokestį. Autorių teisės taip pat draudžia saugoti ir atgaminti vaizdus ar grafiką iš mūsų svetainės.

Ginčų sprendimas internetu (GES)

Jūsų problemas norime išsiaiškinti tiesiogiai su jumis, todėl nedalyvaujame vartotojų tarpininkavimo procedūrose. Be to, mes neprivalome dalyvauti jokioje ginčų sprendimo procedūroje vartotojų arbitražo institucijoje. Jei turite klausimų ar problemų, kreipkitės tiesiogiai į mus. Galite susisiekti su mumis naudodami čia esančias formas.

ES Komisija siūlo ginčų sprendimo internetu (GES) platformą. Daugiau informacijos rasite čia https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm.