Dengtos nuotraukų knygos

Kas yra "Layflat" įrišimas?

"Layflat" - tai įrišimo tipas su 180º atsidarymu, leidžiančiu fotoknygai gulėti plokščiai ant stalo. Dėl tokio įrišimo fotoknygą daug maloniau žiūrėti, nes tarp dviejų puslapių nėra nepageidaujamų raukšlių. Naudojant kitus įrišimo būdus, viduryje prarandamas matomumas.

Kas yra Layflat įrišimas?
Kaip atrodo įprastas rišimas

Kaip atrodo įprastas rišimas

Įprastinio įrišimo metu fotoknygos puslapių viduryje susidaro raukšlės, todėl prarandamas matomumas. Tai reiškia, kad negalite tinkamai matyti viso vaizdo, be to, kuriant dizainą reikia atidžiau rinktis, kur dėti nuotraukas. Naudodami nuotraukų knygą su "Layflat" įrišimu šios problemos nebeturėsite.

Layflat įrišimas - didelis išdėstymo lankstumas

"Layflat" įrišimas - didelis išdėstymo lankstumas

"Layflat" įrišimas suteikia galimybę įdėti nuotraukas tarp dviejų puslapių neprarandant matomumo. Tai reiškia, kad galite labai lanksčiai kurti savo nuotraukų knygą ir laisviau išdėstyti nuotraukas. Neprarasite nė vienos detalės.

Panoraminis jūsų nuotraukų vaizdas

Taip pat galite pasinaudoti "Layflat" įrišimo privalumais ir nuotraukas išdėstyti per du pilnus puslapius ir sukurti įspūdingą panoraminį vaizdą. Todėl šis tvirtas įrišimas, iš kurio puslapiai neiškrenta, puikiai tinka ir panoraminėms nuotraukoms ar nuotraukoms, kuriose daug žmonių.

Panoraminis jūsų nuotraukų vaizdas
Pritaikomi vidiniai viršeliai

Pritaikomi vidiniai viršeliai

Dėl "Layflat" įrišimo savo fotoknygos dizainą galite pradėti kurti nuo pirmojo puslapio kairėje pusėje, taip maksimaliai išnaudodami turimą erdvę. Pavyzdžiui, galite pridėti spalvų, tekstūrų, paveikslėlių ir teksto. Taip pat ir paskutiniame puslapyje dešinėje (už galinio viršelio).

Visos mūsų nuotraukų knygos yra Layflat

Visos mūsų nuotraukų knygos yra "Layflat

Rinkitės iš plataus fotoknygų asortimento: kietais, minkštais ar profesionaliais viršeliais; pasirinkite jums labiausiai patinkantį formatą ir dydį, o iš mūsų fotopopieriaus pasirinkite geriausiai jūsų nuotraukoms tinkančią apdailą. Nesvarbu, kaip sukonfigūruosite savo fotoknygą, visos jos bus su įrišimu "Layflat".

Dizainas dabar