Jūsų pirmoji fotoknyga, pradedant nuo 9,99 €

15 € Atradimo kuponas*: FB834-EXP 

*15 € kuponas vienai fotoknygai, galioja iki 31.05.2024. Minimali užsakymo vertė 24,95 €. Pristatymo išlaidos neįskaičiuotos. Negalima derinti su kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 FotoMagazin: Bendras įvertinimas labai geras Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Bandymo rezultatas: labai geras Labai geras ir greitas pristatymas

Aukštos kokybės nuotraukų knyga iš "Saal Digital

Svarbiausių įvykių apžvalga

 • 15 € fotoknygos kuponas
 • Matinė arba blizgi apdaila
 • "LayFlat" įrišimas be įlenkimų
 • Be logotipo
 • 100 % pasitenkinimo garantija - pirkimas be rizikos
 • Per 1-2 darbo dienas

Atradimo kuponas

Atraskite savo atradimą

 • Atraskite platų dydžių pasirinkimą
 • Matinė ir blizgi viršelio ir skiautės apdaila.
 • Dėl "layflat" įrišimo panoraminius vaizdus galite dėti per sklaidas, neprarasdami jokių elementų viduryje.
 • Kiekvienas namų ūkis gali pasinaudoti kuponu vieną kartą, nepriklausomai nuo to, ar jau anksčiau užsisakėte fotoknygų ar kitų produktų
 • Atradimo kupono negalima derinti su kitomis akcijomis

Kaip panaudoti kuponą?

Jūsų nuotraukų knyga, žingsnis po žingsnio

Atsisiųskite nemokamą programinę įrangą ir pradėkite kurti savo svajonių nuotraukų knygą. Pasirinkite formatą, apdailą ir numatomą puslapių skaičių.

Kitas žingsnis - suprojektuokite savo fotoknygą taip, kaip norite. Pridėkite savo nuotraukas, apvadus ar fonus ir pritaikykite ją naudodami efektus, filtrus ir kitas funkcijas. Galiausiai patikrinkite savo projektą naudodamiesi programinės įrangos užuominomis. Ar esate patenkinti? Jei taip, užbaigkite užsakymo procesą.

Įvedus užsakymo duomenis, kitame žingsnyje bus rodomas laukas kupono kodui įrašyti. Įveskite kodą pateiktame lauke ir pateikite užsakymą. Tuomet kupono vertė bus išskaičiuota iš bendros sumos.

Photos

Nemokama "Saal" projektavimo programinė įranga

"Saal" projektavimo programinė įranga

Atraskite įvairias dizaino galimybes nemokamoje "Saal Design" programinėje įrangoje. Personalizuokite savo nuotraukų gaminius naudodami atskirus fonus, apvadus, klipus ir dar daugiau, o tekstą dėkite norimoje vietoje naudodami teksto laukus. Taip pat galite naudoti įvairius efektus ir filtrus, kad efektyviau pateiktumėte savo nuotraukas.

Atsisiųskite ir įdiekite

Saal Design programinę įrangą galite nemokamai atsisiųsti čia. Atsisiuntimas prasidės iš karto. Atsidarys naujas puslapis su išsamia atsisiuntimo ir diegimo instrukcija. Baigę atsisiuntimą, vadovaukitės naršyklėje pateiktomis instrukcijomis ir įdiekite programinę įrangą. Užsakymo proceso pabaigoje programinėje įrangoje įveskite fotoknygos kupono kodą.

Nuotraukų knygos pamoka

Kaip sukurti fotoknygą "Saal Design" programine įranga?

Šioje pamokoje susipažinsite su "Saal Design" programine įranga - nuo programos atidarymo iki fotoknygos užsakymo. Atraskite "Saal" skaitmeninių gaminių pasaulį ir daugybę konfigūravimo bei dizaino galimybių. Žingsnis po žingsnio pristatomos įvairios dizainerio funkcijos, jos paaiškinamos remiantis pavyzdžiais ir baigiant fotoknygos užsakymu.

Kodėl verta pirkti iš "Saal Digital"?

Aukštų reikalavimų - kokybės ir pristatymo laiko - tenkinimas

Esame užsibrėžę aukščiausius tikslus: geriausia kokybė ir puikus aptarnavimas. Greita gamyba, trumpi pristatymo terminai ir aukščiausio lygio kokybė - tai savybės, kuriomis išsiskiria "Saal Digital". Tai įrodo ir daugybė testų prekybos žurnaluose bei klientų vertinimai. Paprastai per 1-2 darbo dienas jūsų gaminiai būna paruošti išsiuntimui. Dabartinį pristatymo laiką bet kuriuo metu galite patikrinti internetu realiuoju laiku.

Mokėjimas ir pristatymas

"Saal Digital" kainos ir kokybės santykis yra neprilygstamas. Visi siūlomi mokėjimo būdai yra patogūs ir saugūs, o užsakymus pristato patikimi siuntimo partneriai.

Mūsų pažadas jums

Jūsų pasitenkinimas mūsų gaminiais ir paslaugomis yra pagrindinis mūsų misijos elementas.

Todėl garantuojame:

 • Aukščiausios kokybės
 • Aukščiausios kokybės fotoproduktus * Paprastai pristatome per 1-2 darbo dienas
 • Saugų mokėjimą per "PayPal"
 • Tiesiogiai iš gamintojo "Saal Digital"

Jei nesate patenkinti fotoknyga, su malonumu padėsime išspręsti problemą. Padarysime viską, kad rastume patenkinamą sprendimą, atitinkantį jūsų reikalavimus. Nedvejodami bet kada kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą.

Dizainas dabar
Dizainas dabar