Išgyvenkite unikalius prisiminimus su kūdikių nuotraukų knyga

Papasakokite savo kūdikio augimo istoriją su visiškai asmenine nuotraukų knyga

Nėra dviejų vienodų kūdikių: Pasirinkite tobulą fotoknygos formatą ir paviršių

Nėra dviejų vienodų kūdikių: Pasirinkite tobulą fotoknygos formatą ir paviršių

Jei fiksuojate savo kūdikio augimą ir svarbiausius etapus, puiki idėja yra sukurti nuotraukų knygą, kurioje būtų surinkti visi šie prisiminimai. Norime, kad jūsų kūdikio fotoknyga atspindėtų jūsų vaiko asmenybę, todėl siūlome begalę pritaikymo galimybių! Pirmiausia galite rinktis iš daugybės skirtingų fotoknygos tipų, formatų, viršelių ir paviršių variantų.

Kurdami savo Fotoknygos puslapius, galėsite visiškai suasmeninti kiekvieną puslapį. Siūlome didelį specialiai kūdikiams ir vaikams sukurtų dizainų ir iškarpų asortimentą, todėl savo fotoknygą galėsite papildyti smagiais ir asmeniniais akcentais.

Labai paplitusi idėja, kai kalbama apie kūdikių fotografavimą, yra kurti metines nuotraukų knygas, kad įamžintumėte kiekvienus savo vaiko gyvenimo metus. Tokiu atveju galite eksperimentuoti su skirtingais Fotoknygos formatais ir savybėmis arba kasmet laikytis tų pačių savybių ir formato. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų! Tai neįkainojami vaizdai, kurie nusipelno būti rodomi taip, kaip įsivaizduojate.

Atraskite gražų "Professional Line" akrilo dangtelį

Kūdikių nuotraukos yra ypatingos, emocinės, kurias norėsite išsaugoti ištisoms kartoms. Jei norite, kad ši fotoknyga būtų itin prabangi ir turėtų visiškai unikalią apdailą, rekomenduojame mūsų "Professional Line" fotoknygas. Jos gaminamos rankomis ir jose derinama išskirtinė oda su akrilu, kad būtų sukurtas unikalus ir įspūdingas viršelis. Viršeliui parinktas vaizdas pats taps meno kūriniu, o viduje esantys vaizdai spindės ir primins jums šias nepakeičiamas akimirkas su jūsų mažyliu.

Atraskite gražų Professional Line akrilo dangtelį
Puikus derinys: Premium dovanų dėžutė jūsų fotoknygai

Puikus derinys: "Premium" dovanų dėžutė jūsų fotoknygai

Pagerinkite ir apsaugokite savo kūdikio nuotraukų knygą, naudodami prie jos derančią "Premium" dovanų dėžutę! Mūsų dovanų dėžutės sukurtos taip, kad papildytų mūsų fotoknygų asortimentą ir suteiktų rafinuotumo. Rankų darbo dėžutėje jūsų prisiminimai bus saugomi puikios būklės, kad fotoknyga liktų jūsų šeimoje ištisoms kartoms.

Jei pasirinksite akrilinį dėžutės viršelį, "Premium" dovanų dėžutę galėsite suasmeninti tekstu, iškarpomis ir nuotraukomis.

Užsakymas be rizikos

Užsakymas be rizikos

Siūlome įvairias saugias mokėjimo už užsakymus galimybes. Galite rinktis mokėjimą tiesioginiu debetu, kredito kortele arba "PayPal".

Gauti per 48 valandas

Gauti per 48 valandas

Gamybos trukmė - vos viena diena, todėl ilgai laukti nereikės. Taip pat galite pasirinkti mūsų greitojo pristatymo galimybę, kad pristatymas būtų dar greitesnis.

Garantuojamas pasitenkinimas

Garantuojamas pasitenkinimas

Jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis. Iškilus problemai, pasiūlysime jums visiškai saugų sprendimą.

Saugokite kiekvieną brangią detalę

Saugokite kiekvieną brangią detalę

Kūdikių nuotraukos yra labai ypatingos, o nuotraukų knyga su jomis gali tapti brangiu šeimos suvenyru, į kurį jūsų vaikai mielai atsigręš. Todėl svarbu, kad būtų matoma kiekviena detalė. Visos mūsų nuotraukų knygos yra su įrišimu "layflat", todėl jokia jūsų dizaino detalė nebus prarasta!

Įrišimas layflat reiškia, kad galite žaisti su panoraminėmis nuotraukomis arba į vieną puslapį įdėti daugiau nuotraukų, nerizikuodami, kad nuotraukos bus nupjautos viduryje.

Jokių logotipų ar simbolių: mėgaukitės švariu fotoknygos dizainu!

Jokių logotipų ar simbolių: mėgaukitės švariu fotoknygos dizainu!

Visos "Saal" skaitmeninės nuotraukų knygos yra be logotipų ir simbolių. Jei sukursite kūdikių fotoknygą, jos nugarėlėje ir paskutiniame puslapyje bus tik nedidelis brūkšninis kodas, kurį, jei norite, galite pašalinti. Žinome, kad šios nuotraukos yra neįkainojamos, todėl norime, kad jos spindėtų be jokių trukdžių.

Sukurkite savo kūdikio nuotraukų knygą naudodami pageidaujamą dizaino metodą!

Nesvarbu, ar norite naudoti kompiuterį, planšetinį kompiuterį, ar telefoną, mes leidžiame kurti greitai ir lengvai. Pirmiausia rekomenduojame surinkti visas nuotraukas, kurias norėtumėte įtraukti į nuotraukų knygą, ir laikyti jas viename aplanke. Paprastai kūdikių fotoknygos kuriamos laikantis chronologinės tvarkos: taip fotoknyga pasakos istoriją.

Pirmiausia turėsite pasirinkti Nuotraukų knygos formatą (kvadrato, portreto, kraštovaizdžio). Po to reikės pasirinkti kitas savybes, pavyzdžiui, viršelio medžiagą ar paviršių (ar pageidaujate matinio, ar blizgaus?). Taip pat turime skirtingus dizaino režimus, todėl galite rinktis priklausomai nuo to, kiek norėtumėte pagalbos kuriant dizainą. Daugiau apie mūsų dizaino režimus galite sužinoti čia.

Sukurkite savo kūdikio nuotraukų knygą naudodami pageidaujamą dizaino metodą!

Pasirinkite tvarias nuotraukų knygas

Pagaminta naudojant saulės energiją

Pagaminta naudojant saulės energiją

Turėdami daugiau nei 3,000 m² saulės modulių, daugumą dienų patenkiname savo energijos poreikius.

Neutrali anglies dioksido emisija

Neutrali anglies dioksido emisija

Neišvengiamą CO₂ išmetimą kompensuojame investuodami į pasaulinius aplinkosaugos projektus.

Atsakingas gabenimas

Atsakingas gabenimas

Kai tik įmanoma, siuntas siunčiame anglies dioksido neišskiriančiu būdu.

Dizainas dabar
Dizainas dabar