Įkvepiantis jaudulys: Professional Line

Aukščiausios kokybės fotoknyga su tam tikru WOW veiksniu

Rankų darbo

Rankų darbo

Rankų darbo aukščiausios kokybės gaminiai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų

Akrilo dangtelis

Akrilo dangtelis

Patirkite intensyvų švytėjimą ir spalvų gylį

Jokių logotipų

Jokių logotipų

Ant savo gaminių nededame jokių negražių gamintojų logotipų

Viena istorija, viena aistra

Viena istorija, viena aistra

Rankų darbo, aukštos kokybės ir ypatingi. Profesionalios linijos fotoknygas sukūrėme taip, kad jos visais atžvilgiais atitiktų šiuolaikinių fotografų poreikius. Prabangus akrilinio stiklo priekis kartu su aukštos kokybės odiniu galiniu viršeliu ir nugarėle sukuria ypatingą gaminį. Priderinta aukščiausios kokybės dovanų dėžutė užtikrina elegantišką pateikimą.

Professional Line fotoknyga formatai

Elegantiškas akrilo dangtelis

Elegantiškas akrilo dangtelis

Dėl akrilo ir aukštos kokybės odos derinio šios fotoknygos viršelis yra išties unikalus. Akrilas suteikia intensyvų švytėjimą, spalvų ryškumą ir įspūdingą gylį, kad viršelis būtų įspūdingas.

Individualus dizainas

Individualus dizainas

Rankų darbo "Professional Line" fotoknyga gali būti su įvairiais odinio ir specialaus paviršiaus, pavyzdžiui, lino, kamštienos ar medžio, viršeliais. Šiuos paviršius galima papildomai pritaikyti naudojant tekstą ir klipartus.

Unikalus dizainas

Įsimintinas dizainas. Mūsų akrilo dangtelį galima derinti su įvairiais odiniais variantais. Tai ne tik suteikia jūsų fotoknygai ypatingą įspūdį, bet ir tam tikrą individualų, elegantišką stilių.

Unikalus dizainas
Professional Line fotoknyga XT

Professional Line fotoknyga XT

Sužadinkite visus savo pojūčius prabangiu itin storų fotoknygos puslapių pojūčiu. Su "XT Professional Line" fotoknyga nuotraukų peržiūra taps ypatinga patirtimi.

Puslapio paviršius

Puslapio paviršius

Mūsų blizgus ir matinis fotopopierius leidžia išryškinti ryškius vaizdus ir spalvas. Jei nuotraukoms norite suteikti daugiau charakterio, jį suteiks mūsų aukščiausios klasės matinis popierius.

Jūsų nuotraukos su panoraminiu vaizdu

Mūsų profesionalios linijos nuotraukų knygos yra įrištos "Layflat" principu, kad neprarastumėte nė vienos nuotraukos detalės. Dėl 180º atsidarymo kampu galėsite be problemų sudėti nuotraukas per du puslapius ir sukurti įspūdingą panoraminį efektą.

Jūsų nuotraukos su panoraminiu vaizdu
Kupinas aistros

Kupinas aistros

Aukščiausios kokybės dovanų dėžutė yra elegantiškas būdas pristatyti mūsų profesionalios linijos nuotraukų knygas. Rankų darbo dėžutė su dailiu odiniu viršeliu idealiai tinka stilingai dovanų pakuotei ir kartu saugiai saugo jūsų suvenyrus.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų galerijos!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02

Atidžiau susipažinkite su Professional Line

Šiame vaizdo įraše išsamiai pristatome nuotraukų Professional Line fotoknygos. Galėsite pamatyti skirtingus formatus, taip pat viršelių ir vidinių puslapių apdailos galimybes.

Dizainas dabar
Dizainas dabar