Sukurkite tobulą nuotraukų knygą

Norite sukurti tobulą nuotraukų knygą? Pritaikykite kiekvieną dizaino aspektą ir atraskite mūsų aukštos kokybės medžiagas

DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 FotoMagazin: Bendras įvertinimas labai geras Testo nugalėtojas CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Bandymo rezultatas: labai geras Labai geras ir greitas pristatymas
Pritaikykite tobulą nuotraukų knygą

Pritaikykite tobulą nuotraukų knygą

Pritaikymas prasideda, kai pasirenkate savo fotoknygos savybes. Mūsų kietais viršeliais leidžiamos fotoknygos yra saugus pasirinkimas: jos yra įvairių formatų, o viršelį galite visiškai pritaikyti pasirinkdami vieną iš mūsų aukščiausios kokybės medžiagų arba sukurdami blizgų ar matinį fotografijos viršelį.

Siūlome didelę aukštos kokybės medžiagų įvairovę, kad galėtumėte susikurti tobulą fotoknygą: oda, medžio išvaizda, natūralus linas, perdirbtas vandenyno plastikas, ...
Jei pageidaujate, kad nuotrauka taptų fotoknygos viršelio centru (arba eksperimentuoti su koliažu), taip pat galite tai padaryti! Pavyzdžiui, mūsų "Professional Line" fotoknygoms skirti akriliniai viršeliai yra rankų darbo ir yra unikalus bei ypatingas pasirinkimas.

Taip pat galite sukurti Portfolio albumą, kuriame galite keisti puslapių tvarką ir užsisakyti naujų, arba nuotraukų knygą minkštais viršeliais, jei norite lengvesnio ir lankstesnio viršelio. Žinoma, taip pat galėsite pasirinkti mėgstamą formatą (kvadratinį, kraštovaizdžio ar portretinį) ir vidinių puslapių paviršių, rinkdamiesi iš mūsų aukštos kokybės "Fujifilm" fotopopierių.

Ud9qUaZPguA

Kaip sukurti nuotraukų knygą naudojant "Saal Design" programinę įrangą

Sužinokite, kokias įvairias dizaino galimybes siūlo "Saal Design" programinė įranga, kad sukurtumėte visiškai asmeninę nuotraukų knygą.

Šioje naudingoje pamokoje pristatysime įvairias konfigūravimo parinktis ir kai kurias galimas funkcijas, kad galėtumėte sukurti savo fotoknygą pagal tikslius reikalavimus.

Sukurkite tobulą nuotraukų knygą naudodami Saal Design programinę įrangą!

Sukurkite tobulą nuotraukų knygą naudodami "Saal Design" programinę įrangą!

Kiekvieną fotoknygos puslapį galima pritaikyti pagal savo poreikius ir stilių. Pritaikykite foną, nuotraukų išdėstymą ir pridėkite asmeninių akcentų su iškarpomis ir tekstu. Jūsų fotoknyga, jūsų dizainas!

Norėdami maksimaliai pritaikyti, rekomenduojame naudoti "Saal Design" stalinę programinę įrangą arba internetinę parduotuvę. Naudodami tuščio šablono dizaino režimą galėsite kurti savo fotoknygą nuo nulio arba gauti pagalbą dėl maketavimo naudodami kitus du mūsų dizaino režimus. Visą informaciją rasite čia. Jei norite greičiau kurti keliaudami, visada galite naudoti "iOS" arba "Android" programėlę.

Jei norite, savo fotoknygą taip pat galite kurti išorine programine įranga, atsisiųsdami mūsų šablonus ir tada lengvai įkeldami projektą kaip PDF failą. Daugiau informacijos rasite mūsų Profesionalų zonoje.

Įrišimas Layflat

Įrišimas "Layflat

Naudodami "Layflat" įrišimą, galite dėti nuotraukas per visą dvipusį puslapį, neprarasdami jokių detalių.

Nėra gamintojo logotipo

Nėra gamintojo logotipo

Visi mūsų fotoproduktai gaminami be dėmesį blaškančio gamintojo logotipo. Be to, gamybos brūkšninį kodą galima pašalinti.

Ilgai išliekanti spalva

Ilgai išliekanti spalva

Garantuojame spalvų patvarumą 75 metus: ilgai mėgaukitės ryškiomis spalvomis kaip pirmą dieną

Garantuojamas pasitenkinimas

Garantuojamas pasitenkinimas

Jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis

Pasirinkite aukštos kokybės medžiagą savo nuotraukų knygai

Ar norėtumėte asmeniškai susipažinti su visomis mūsų aukštos kokybės nuotraukų knygų viršelių medžiagomis? Galite užsisakyti mūsų pavyzdžių rinkinį ir gauti visas viršelių medžiagas ir visus vidinių puslapių paviršius!

Pasirinkite aukštos kokybės medžiagą savo nuotraukų knygai

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų galerijos!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Pridėkite elegantišką akcentą su mūsų Premium dovanų dėžutėmis

Pridėkite elegantišką akcentą su mūsų "Premium" dovanų dėžutėmis

Su "Saal Digital" taip pat galite pritaikyti unikalią "Premium" dovanų dėžutę, kuri suteiks elegantiškumo ir gerai apsaugos jūsų nuotraukų knygą.

Priklausomai nuo pasirinktos medžiagos, į mūsų aukštos kokybės medžiagas, pavyzdžiui, odą ar natūralų liną, galėsite įdėti paveikslėlį (pavyzdžiui, jei pasirinksite akrilo "Premium" dovanų dėžutę) arba pridėti tekstų ar iškarpų. Kalbant apie "Premium" dovanų dėžutės dizainą, svarbiausia, kad pasirinktumėte tą patį formatą kaip ir savo fotoknygos, nes jos sukurtos taip, kad puikiai atitiktų šį formatą.

Pasirinkite tvarias nuotraukų knygas

Pagaminta naudojant saulės energiją

Pagaminta naudojant saulės energiją

Turėdami daugiau nei 3,000 m² saulės modulių, daugumą dienų patenkiname savo energijos poreikius.

Neutrali anglies dioksido emisija

Neutrali anglies dioksido emisija

Neišvengiamą CO₂ išmetimą kompensuojame investuodami į pasaulinius aplinkosaugos projektus.

Atsakingas gabenimas

Atsakingas gabenimas

Kai tik įmanoma, siuntas siunčiame anglies dioksido neišskiriančiu būdu.

Dizainas dabar
Dizainas dabar