Sukurkite tobulą vestuvių nuotraukų knygą

Sukurkite aukštos kokybės ir asmeninę nuotraukų knygą, kad savo ypatingus prisiminimus išsaugotumėte amžinai

Pasirinkite tobulą nuotraukų knygos formatą ir paviršių savo vestuvių dienai

Pasirinkite tobulą nuotraukų knygos formatą ir paviršių savo vestuvių dienai

Norime, kad jūsų vestuvių fotoknyga atspindėtų jūsų asmeninį prisilietimą ir ypatingą vestuvių žavesį. Todėl siūlome begalę pritaikymo galimybių! Pirmiausia galite rinktis iš daugybės skirtingų fotoknygų tipų, formatų, viršelių ir paviršių variantų, įskaitant gražų "Fujifilm" fotopopierių ir aukštos kokybės skaitmeninę spaudą. Vėliau galėsite sukurti kiekvieno puslapio dizainą ir suasmeninti jį tokiomis detalėmis, kaip vestuviniai klipai ir tekstas, taip pat rinktis iš gausaus puslapių išdėstymo asortimento.

Nesvarbu, kokią vestuvių fotoknygą sukursite, mūsų aukštos kokybės medžiagos užtikrins, kad kiekviena jūsų ypatingos dienos detalė bus užfiksuota stulbinamai aiškiai ir galėsite ilgus metus iš naujo išgyventi brangias akimirkas.

Išsiskirkite su Professional Line

Išsiskirkite su "Professional Line

Jūsų ypatingiausią dieną turėtų atitikti mūsų ypatingiausia nuotraukų knyga. "Professional Line" fotoknygos yra rankų darbo, jose derinama išskirtinė oda ir akrilas, kad būtų sukurtas įspūdingas viršelis. Šviesumas, spalvų ryškumas ir gylis: viršeliui pasirinktas atvaizdas taps meno kūriniu, ir jums net nereikės atversti fotoknygos, kad iškart persikeltumėte į ypatingą dieną.

Ypatingas akcentas: Premium dovanų dėžutė jūsų fotoknygai

Ypatingas akcentas: "Premium" dovanų dėžutė jūsų fotoknygai

Padidinkite savo vestuvių fotoknygos patirtį su mūsų suderinta "Premium" dovanų dėžute! Sukurta taip, kad papildytų ir apsaugotų jūsų brangią atminimo dovaną, ši išskirtinė dovanų dėžutė suteiks galutinį elegancijos ir rafinuotumo akcentą. Rankų darbo dėžutė užtikrins, kad jūsų prisiminimai išliks nepriekaištingos būklės ir išliks iš kartos į kartą. Puošni oda, gražus natūralus linas... Galite pasirinkti medžiagą, kuri geriausiai atitinka jūsų fotoknygos dizainą.

Užsakymas be rizikos

Užsakymas be rizikos

Siūlome įvairias saugias mokėjimo už užsakymus galimybes. Galite rinktis mokėjimą tiesioginiu debetu, kredito kortele arba "PayPal".

Gauti per 48 valandas

Gauti per 48 valandas

Gamybos trukmė - vos viena diena, todėl ilgai laukti nereikės. Taip pat galite pasirinkti mūsų greitojo pristatymo galimybę, kad pristatymas būtų dar greitesnis.

Garantuojamas pasitenkinimas

Garantuojamas pasitenkinimas

Jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis. Iškilus problemai, pasiūlysime jums visiškai saugų sprendimą.

Jokių gamintojo logotipų ar trikdančių simbolių

Jokių gamintojo logotipų ar trikdančių simbolių

Su "Saal Digital" niekada negausite vestuvių fotoknygos su logotipais ar kitais simboliais. Mūsų fotoknygose yra tik nedidelis brūkšninis kodas galiniame ir paskutiniame puslapyje, kurį, jei pageidaujate, galite pašalinti. Jūsų nuostabios vestuvių akimirkos ir prisiminimai turi būti mūsų fotoknygos centre, be jokių trukdžių.

Sukurkite savo vestuvių fotoknygas vos keliais veiksmais!

Nesvarbu, ar norite naudotis kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, ar telefonu, mes leidžiame kurti greitai ir lengvai. Pirmiausia rekomenduojame surinkti visas nuotraukas, kurias norėtumėte įtraukti į fotoknygą, ir sukurti joms aplanką. Taip savo fotoknygoje nepamiršite nė vieno vestuvių prisiminimo!

Pasirinkę savybes (paviršių, viršelio medžiagą ir t. t.) galėsite pasirinkti dizaino režimą, priklausomai nuo to, kiek norėtumėte pagalbos kuriant dizainą. Daugiau apie mūsų dizaino režimus galite sužinoti čia.

Sukurkite savo vestuvių fotoknygas vos keliais veiksmais!

Pasirinkite tvarias nuotraukų knygas

Pagaminta naudojant saulės energiją

Pagaminta naudojant saulės energiją

Turėdami daugiau nei 3,000 m² saulės modulių, daugumą dienų patenkiname savo energijos poreikius.

Neutrali anglies dioksido emisija

Neutrali anglies dioksido emisija

Neišvengiamą CO₂ išmetimą kompensuojame investuodami į pasaulinius aplinkosaugos projektus.

Atsakingas gabenimas

Atsakingas gabenimas

Kai tik įmanoma, siuntas siunčiame anglies dioksido neišskiriančiu būdu.

Dizainas dabar
Dizainas dabar