Daug vietos idėjoms dvigubai sulankstomoje kortelėje

Jūsų nuotraukos ir žinutės išdėstytos šešiuose puslapiuose

Nemokamas pavyzdys

Nemokamas pavyzdys

Pažiūrėkite, kaip atrodo jūsų sukurta kortelė, naudodami nemokamą pavyzdinę kopiją.

Pasirinktinis kiekis

Pasirinktinis kiekis

Užsisakykite tikslų reikiamą kiekį. Galimi nedideli užsakymai, pradedant nuo vieno egzemplioriaus.

Logotipo nėra

Logotipo nėra

Ant "Saal Digital" fotografijos gaminių nėra jokių erzinančių gamintojo logotipų.

Suteikite erdvės savo idėjoms

Skirtingai nei kitose kortelėse, dvigubai sulankstomose kortelėse yra dar daugiau vietos jūsų dizainui. Nuotraukas ir asmeninę žinutę kortelės gavėjams galite talpinti iš viso šešiuose projektuojamuose puslapiuose.

Galite rinktis ne tik iš trijų apdailos variantų ir dviejų formatų, bet ir pasirinkti savo dizainą. Be daugybės šablonų, kortelę, žinoma, galite sukurti ir visiškai savarankiškai.

Apžvalga

  • galima įsigyti 10 x 15 cm ir 14 x 14 cm
  • trys skirtingos popieriaus rūšys: klasikinis, perlamutrinis, struktūrinis
  • galima apipavidalinti visas šešias puses
  • jei reikia, galima įsigyti voką
  • galima gauti nemokamą pavyzdį

Dvigubai perlenktos kortelės

Patys sukurkite savo dvigubai sulankstomos kortelės maketą. Pirmiausia pasirinkite dydį ir norimą popieriaus apdailą. Be to, programoje pasirinkite dizaino šabloną arba sukurkite savo maketą.

Saal Digital kortelėse nėra jokių logotipų ar brūkšninių kodų. Dėl to gaunate visiškai neutralų gaminį. Be to, galite pasirinkti savo pasirinktinį kiekį ir užsisakyti sau nemokamą pavyzdinį egzempliorių.

Jūsų dizainai

Dvigubai sulankstomos kortelės dizainą galite keisti patys. Galite rinktis iš įvairių programinėje įrangoje esančių dizaino šablonų arba kurti kortelę nuo nulio. Suteikiame jums daugybę priemonių, kurios padės įgyvendinti jūsų idėjas.

Nuo efektų ir filtrų iki didelio klipų pasirinkimo. Fonas ir rėmeliai taip pat leidžia sukurti visiškai individualią fotokortelę. Leiskitės į atradimų kelionę!

Photoproduct

Klasikinis

"Classic" popierius (300 g/m²) pasižymi itin lygiu ir ryškiai baltu matiniu paviršiumi. Skaitmeninė spauda užtikrina ryškias, tikroviškos kokybės nuotraukų spalvas.

Photoproduct

Struktūrinis

"Structured" popierius (300 g/m²) ne tik suteikia kortelei charakterį, bet ir išskirtinę tekstūrą liečiant. Skaitmeninė spauda užtikrina ryškias spalvas.

Photoproduct

Perlas

Jei labai vertinate dizainą, "Pearl" popierius yra tinkamas pasirinkimas. Nepaprastas paviršius pasižymi intensyviais, spindinčiais atspindžiais.

Dizainas dabar
Dizainas dabar