Jūsų žinutė horizontalioje sulankstomoje kortelėje

Pasirinktinis dizainas kraštovaizdžio formatu

Nemokamas pavyzdys

Nemokamas pavyzdys

Pažiūrėkite, kaip atrodo jūsų sukurta kortelė, naudodami nemokamą pavyzdinę kopiją.

Pasirinktinis kiekis

Pasirinktinis kiekis

Užsisakykite tikslų reikiamą kiekį. Galimi nedideli užsakymai, pradedant nuo vieno egzemplioriaus.

Logotipo nėra

Logotipo nėra

Ant "Saal Digital" fotografijos gaminių nėra jokių erzinančių gamintojo logotipų.

Sukurta jūsų panoraminėms nuotraukoms

"Saal Digital" kortelių kolekcija suteikia keletą galimybių pateikti savo pranešimą. Viena iš jų - sulankstoma kortelė, kurioje yra daug vietos panoraminėms nuotraukoms (15 x 10 cm ir 20 x 10 cm).

Lankstinukas yra ilgiausioje kortelės pusėje, atsiverčiančioje į viršų, o tai reiškia, kad kortelę galima naudoti ir kaip namų puošmeną. Dizaino programoje turime įvairių šablonų, tačiau taip pat galite sukurti visiškai individualų kortelės dizainą.

Apžvalga

  • galima įsigyti 15 x 10 cm ir 20 x 10 cm
  • trys skirtingos popieriaus rūšys
  • galima apipavidalinti visas keturias puses
  • jei reikia, galima įsigyti voką
  • galima gauti nemokamą pavyzdį

Jūsų sulankstytos kortelės

Sulankstomos kortelės yra kraštovaizdžio formato ir gali būti užsakomos pageidaujamu kiekiu, pradedant nuo vieno atspaudo. Taip pat galite pasirinkti kortelės popieriaus apdailą ir, jei reikia, pridėti vokus.

Mes visai nespausdiname brūkšninio kodo ar logotipo, kad galėtumėte išnaudoti visą erdvę visose keturiose pusėse. Taip gaunate visiškai neutralų fotografijos gaminį.

Jūsų asmeninis dizainas

Rinkitės iš įvairių dizaino šablonų arba patys susikurkite sulankstomos kortelės maketą. Daugybė nemokamoje programoje esančių dizaino parinkčių padės jums sukurti savo dizainą.

Be įvairių šriftų, klipų, filtrų ir efektų, nuotraukas ir tekstus taip pat galite papuošti skirtingais apvadais ir fonais, kad sukurtumėte visiškai unikalų atviruką.

Photoproduct

Klasikinis

"Classic" popierius (300 g/m²) pasižymi itin lygiu ir ryškiai baltu matiniu paviršiumi. Skaitmeninė spauda užtikrina ryškias, tikroviškos kokybės nuotraukų spalvas.

Photoproduct

Struktūrinis

"Structured" popierius (300 g/m²) ne tik suteikia kortelei charakterį, bet ir išskirtinę tekstūrą liečiant. Skaitmeninė spauda užtikrina ryškias spalvas.

Photoproduct

Perlas

Jei labai vertinate dizainą, "Pearl" popierius yra tinkamas pasirinkimas. Nepaprastas paviršius pasižymi intensyviais, spindinčiais atspindžiais.

Dizainas dabar
Dizainas dabar