Vertikalios, aukščiausios kokybės sulankstytos kortelės

Ypatingas akcentas kiekvienai progai

Nemokamas pavyzdys

Nemokamas pavyzdys

Pažiūrėkite, kaip atrodo jūsų sukurta kortelė, naudodami nemokamą pavyzdinę kopiją.

Pasirinktinis kiekis

Pasirinktinis kiekis

Užsisakykite tikslų reikiamą kiekį. Galimi nedideli užsakymai, pradedant nuo vieno egzemplioriaus.

Logotipo nėra

Logotipo nėra

Ant "Saal Digital" fotografijos gaminių nėra jokių erzinančių gamintojo logotipų.

Sulankstytos kortelės tiksliai taip, kaip norite

Mūsų sulankstytos kortelės skirtos išlankstyti į kairę. Galite rinktis iš skirtingų dydžių - kvadrato, portreto ar kraštovaizdžio - ir susikurti kortelę pagal savo poreikius.

Be to, sulankstomas korteles galima dekoruoti ir jose yra daug vietos asmeninei žinutei. Taip galite parodyti ne tik žinutę, bet net ir trumpą istoriją gavėjui.

Apžvalga

  • Pasirinkite vieną iš keturių formatų
  • Trys apdailos variantai: klasikinis, perlamutrinis, struktūrinis
  • Vokai pagal pageidavimą
  • Galimi individualūs kiekiai
  • Nemokamas bandomasis kortelės spausdinimas

Pasirinkite dydį, formatą ir apdailą

Sulankstytas korteles galima rinktis iš skirtingų dydžių portreto, kraštovaizdžio arba kvadrato formato. Naudodami įvairias apdailos parinktis, tikrai galite pritaikyti kiekvieną smulkmeną.

Užpildykite sulankstytą kortelę atitinkamu voku ir išsiųskite aukštos kokybės asmeninį sveikinimą kaip ypatingą gestą. Be to, prieš pateikdami didelius užsakymus galite užsisakyti nemokamą jūsų sukurtos kortelės pavyzdį.

Visiška dizaino laisvė

Programinėje įrangoje kurkite sulankstomas korteles būtent taip, kaip norite. Įvairūs dizaino šablonai, sugrupuoti pagal progas, gali padėti palengvinti šį procesą.

Jei norite pridėti daugiau detalių arba padaryti kortelę asmeniškesnę, galite pridėti nuotraukų, dizaino elementų arba iškarpų ir paversti ją savo asmeniniu meno kūriniu. Pasinaudokite daugybe "Saal Design" programinėje įrangoje pateiktų įrankių - jūsų kūrybiškumui ribų nėra!

Photoproduct

Klasikinis

"Classic" popierius (300 g/m²) pasižymi itin lygiu ir ryškiai baltu matiniu paviršiumi. Skaitmeninė spauda užtikrina ryškias, tikroviškos kokybės nuotraukų spalvas.

Photoproduct

Struktūrinis

"Structured" popierius (300 g/m²) ne tik suteikia kortelei charakterį, bet ir išskirtinę tekstūrą liečiant. Skaitmeninė spauda užtikrina ryškias spalvas.

Photoproduct

Perlas

Jei labai vertinate dizainą, "Pearl" popierius yra tinkamas pasirinkimas. Nepaprastas paviršius pasižymi intensyviais, spindinčiais atspindžiais.

Dizainas dabar
Dizainas dabar