Sukurkite nuostabų mini Leporello

Akordeono lankstymo dėka galima unikaliai pateikti nuotraukas ir informaciją

5/5
iš 3 klientų atsiliepimai

Daugybė skirtingų naudojimo būdų

Dėl specialios lankstymo technikos mini leporelos yra paprasto ir praktiško formato. Į jį galite sudėti gražiausius vestuvių šventės prisiminimus arba juo pranešti apie savo vaiko gimimą. Jis taip pat tinka portfeliui pristatyti ir gali būti atspausdintas iš abiejų pusių.

Įvairūs popieriaus formatai ir rūšys

Mini leporėlius galima įsigyti įvairių formatų, su įvairiais šonų ir lankstinių variantais. Galite rinktis "Classic", "Pearl" arba "Structured" popieriaus rūšies paviršius. Atraskite jums ir progai tinkamą medžiagą. Popieriaus paviršius galite išbandyti mūsų pavyzdžių rinkinyje.

Galimi popieriaus tipai

Galimi popieriaus tipai

Klasikinis

"Classic" popierius (300 g/m²) pasižymi itin lygiu ir ryškiai baltu matiniu paviršiumi. Skaitmeninė spauda užtikrina ryškias, tikroviškos kokybės nuotraukų spalvas.

Klasikinis
struktūrizuotas
perlas
Aukso spalvos apdaila Mini Leporello

Aukso spalvos apdaila "Mini Leporello

Norite savo "Mini Leporello" apdailai suteikti ypatingą atspalvį? Tuomet išbandykite mūsų auksinę apdailą! Ji suteiks naują dimensiją, kurią galėsite pajusti ir pamatyti.

Šią apdailą galima pasirinkti renkantis "Mini Leporello" formatą, paviršių ir kitas savybes. Tada, kurdami dizainą, tiesiog pasirinkite specialią spalvą (aukso) toms dalims, kurias norėtumėte turėti su šiuo efektu.

Dizainas dabar
Dizainas dabar