Sukurkite nuostabų mini Leporello

Akordeono lankstymo dėka galima unikaliai pateikti nuotraukas ir informaciją

Minileporello

Daugybė skirtingų naudojimo būdų

Dėl specialios lankstymo technikos mini leporelos yra paprasto ir praktiško formato. Į jį galite sudėti gražiausius vestuvių šventės prisiminimus arba juo pranešti apie savo vaiko gimimą. Jis taip pat tinka portfeliui pristatyti ir gali būti atspausdintas iš abiejų pusių.

Įvairūs popieriaus formatai ir rūšys

Mini leporėlius galima įsigyti įvairių formatų, su įvairiais šonų ir lankstinių variantais. Galite rinktis "Classic", "Pearl" arba "Structured" popieriaus rūšies paviršius. Atraskite jums ir progai tinkamą medžiagą. Popieriaus paviršius galite išbandyti mūsų pavyzdžių rinkinyje.

Galimi popieriaus tipai

Photoproduct

Klasikinis

"Classic" popierius (300 g/m²) pasižymi itin lygiu ir ryškiai baltu matiniu paviršiumi. Šešių spalvų spauda užtikrina ryškias spalvas, tikrovišką nuotraukų kokybę.

Photoproduct

Struktūrinis

"Structured" popierius (300 g/m²) ne tik suteikia kortelei charakterį, bet ir išskirtinę tekstūrą liečiant. Šešių spalvų spauda užtikrina ryškias spalvas.

Photoproduct

Perlas

Jei labai vertinate dizainą, "Pearl" popierius yra tinkamas pasirinkimas. Nepaprastas paviršius pasižymi intensyviais, žvilgančiais atspindžiais. Taip pat šešių spalvų spauda.

Dizainas dabar
Dizainas dabar