Produktai, skirti mokyklų ir darželių fotografijai

Raskite puikius personalizuotus fotografijos produktus savo verslui

Sukurti pritaikomus nuotraukų produktus mokyklinei fotografijai

Sukurti pritaikomus nuotraukų produktus mokyklinei fotografijai

"Saal Digital" siūlo platų aukštos kokybės fotoproduktų asortimentą darželių ir mokyklų fotografams. Juos galite laisvai kurti ir pritaikyti mūsų internetinėje parduotuvėje arba naudodami mūsų programinę įrangą. Išplėskite siūlomų fotoproduktų asortimentą, kad tėvai turėtų dar didesnį produktų pasirinkimą.

Nuspręskite, ar norite užsisakyti patys, ar sukurti "Photo Portal" internetinę parduotuvę, kurioje tėvai galėtų lengvai užsisakyti internetu. Siūlome greitą gamybos ir pristatymo laiką, įskaitant skubaus pristatymo galimybę, todėl galite be problemų laikytis terminų!

Nuotraukų portalas: jūsų fotografijos verslo įrankis viskas viename

Nuotraukų portalas: jūsų fotografijos verslo įrankis "viskas viename

Jei esate fotografas, kuris specializuojasi vaikų ar mokyklų fotografijoje, "Photo Portal" yra puikus įrankis jums! Labai lengva saugiai dalytis nuotraukomis, nes kiekvieną galeriją galite atskirai apsaugoti slaptažodžiais arba kitomis priemonėmis, pavyzdžiui, prieiga tik per nuorodas.

Visas nuotraukas galite įkelti į atskiras galerijas arba naudoti mūsų QR kodo metodą, kai galerijos sukuriamos automatiškai. Tėvai gali pasiekti savo galeriją, pasirinkti mėgstamiausias nuotraukas ir užsakyti tiek atspaudų ar nuotraukų gaminių, kiek nori. Taip pat galite kurti produktų rinkinius: nuotraukų produktų grupę, kuriai nustatyta konkreti visos pakuotės pardavimo kaina. Taip galite parduoti atspaudus, nuotraukų lipdukus ir kitus produktus viename pakete, o tėvai gali lengvai įsigyti rinkinį savo vaikui internetu.

Puikus derinys: Nuotraukų aplankas ir nuotraukų atspaudai

Puikus derinys: Nuotraukų aplankas ir nuotraukų atspaudai

Žinome, kad mokyklinės fotografijos srityje svarbiausia - įvairovė. Todėl mūsų nuotraukų aplankuose rasite nestandartinius formatus, didelį apdailos variantų pasirinkimą ir jokio minimalaus kiekio, kad galėtumėte užsisakyti tiek nuotraukų, kiek tik norite!

Jei šalia nuotraukų atspaudų norite pasiūlyti ką nors unikalaus, nuotraukų aplankas yra geriausias produktas vaikų darželių ir mokyklų fotografijai. Jis visiškai pritaikomas ir galite jį apipavidalinti mūsų didele dizaino ir teksto įvairove. Nuotraukų aplanke yra vietos dviem 13 x 18 formato nuotraukoms (vienai kraštovaizdžio ir vienai portretinėms) ir kelioms portretinėms nuotraukoms arba nuotraukų lipdukams.

Kūrybinis akcentas su nuotraukų lipdukais ir magnetukais

Kūrybinis akcentas su nuotraukų lipdukais ir magnetukais

Tikra klasika, kai kalbama apie mokyklinę fotografiją. Su "Saal Digital" galite kurti aukštos kokybės nuotraukų magnetukus ir nuotraukų lipdukus, rinktis blizgius, matinius arba šilkinius. Tai originalūs gaminiai, kurie gali suteikti ypatingą atspalvį sąsiuviniams, metraščiams, jūsų šaldytuvui ir dar daugiau!

Tiek mūsų magnetukai, tiek lipdukai yra iš anksto perforuoti, todėl juos galima lengvai nuimti nepažeidžiant kitų nuotraukų.

Įtraukite ką nors ypatingo: Nuotraukų plytos

Įtraukite ką nors ypatingo: Nuotraukų plytos

Jei norite pasiūlyti kažką originalaus ir galinčio jus išskirti, puiki idėja - foto plytos! Jos yra labai populiarios tarp vaikų, nes tai yra fotografijos gaminys, kurį pirmiausia galima surinkti gabalėlį po gabalėlio, o paskui jį lengva ir smagu eksponuoti.

Galite siūlyti juos įvairių formatų ir dydžių, priklausomai nuo jūsų pageidavimų arba nuo to, kas domina jūsų klientus.

Nuotraukų rinkiniai: puikus priedas prie mokyklinių paketų

Nuotraukų rinkiniai: puikus priedas prie mokyklinių paketų

Mėgaukitės tokia pat aukšta kokybe, kaip ir įprasti nuotraukų atspaudai, tačiau su smagiais maketais, kurie kopijuoja jūsų mėgstamą nuotrauką. Tai puikiai tinka įtraukti į mokyklinius ir darželinukų paketus, nes tėvai gali lengvai padalyti nuotraukų rinkinius ir dovanoti atskiras nuotraukas draugams ir šeimos nariams.

Galite pasirinkti vieną iš mūsų iš anksto paruoštų šablonų, priklausomai nuo to, kiek kopijų norėtumėte ir kokio dydžio nuotraukų norėtumėte.

Pasiūlykite ką nors unikalaus su mūsų nuotraukų dovanomis

Pasiūlykite ką nors unikalaus su mūsų nuotraukų dovanomis

Jei norite pasiūlyti unikalių dalykų savo mokykliniuose paketuose, foto dovanos yra puikus pasirinkimas! Jas labai lengva sukurti ir tai puikus būdas nuotrauką paversti kažkuo smagiu!

Štai keletas mūsų pasiūlymų, kai kalbama apie mokyklines ir vaikų nuotraukas:

  • raktų pakabukai, kuriuos tėvai gali dovanoti šeimai ir draugams
  • Nuotraukų puodeliai, kurie smagiai papuoš bet kokius pusryčius ar kavos pertraukėlę
  • Metalinės dėžutės, kuriose galima saugiai laikyti maistą ir kitus daiktus
  • Nuotraukų dėlionės, kurios bus labai smagios ir vaikams, ir suaugusiesiems!
Dideli formatai: paverskite bet kokią nuotrauką į gražią nuotraukų drobę

Dideli formatai: paverskite bet kokią nuotrauką į gražią nuotraukų drobę

Kai kurioms nuotraukoms reikia didesnio formato! Jei norėtumėte pasiūlyti didelių formatų darželio ar mokyklos nuotraukas, galite susipažinti su mūsų sienų meno asortimentu!

Pavyzdžiui, fotodrobė ne veltui yra klasika ir puikiai tinka vaikų fotografijoms. Minkšta struktūra suteikia jam natūralią išvaizdą, kuri vienu metu džiugins ir vaikus, ir tėvus.

Dizainas dabar