Atraskite mūsų "Photo Prints XT

Mūsų didelio gramatiškumo nuotraukų atspaudai XT sukuria unikalų gaminį, kuris puikiai tinka demonstruoti

Ypatingas stabilumas, ypatingas

Ypatingas stabilumas, ypatingas

Ieškote storesnės spaudos, kuri nenusileistų kokybei? Mūsų "Photo Prints XT" atspaudai yra didelės gramatūros (1336 g/m²). Tai suteikia jiems unikalią išvaizdą ir įspūdį.

Galite rinktis aukštos kokybės "Fujifilm Crystal Archive Album" matinės, blizgios arba šilkinės apdailos albumą, priklausomai nuo savo pageidavimų arba nuotraukos stiliaus. Jūsų nuotraukų atspaudai XT bus tokios pat kokybės ir apdailos, kaip ir mūsų įprasti atspaudai, tačiau jų gramatūra ir storis bus didesnis (maždaug 1,08 mm).

Parodykite savo nuotraukų atspaudus XT su mediniu pagrindu

Parodykite savo nuotraukų atspaudus XT su mediniu pagrindu

Jei norite originaliai eksponuoti mėgstamas nuotraukas, užsisakydami "Photo Prints XT" galite užsisakyti vieną iš mūsų medinių pagrindų. Jų rasite mūsų gaminių asortimento priedų skyriuje.

Medinis pagrindas yra minimalistinio dizaino ir leidžia lengvai eksponuoti "Photo Print XT", kad papuoštų bet kurį kambarį. Norite jį pakeisti? Labai lengva pakeisti rodomą nuotrauką.

Naudokite Photo Prints XT, kad jūsų vakarėlis būtų ypatingas

Naudokite "Photo Prints XT", kad jūsų vakarėlis būtų ypatingas

Jei norite savo vakarėliui ar vestuvėms suteikti asmeninį akcentą, galite atspausdinti "Photo Prints XT" su svečių nuotraukomis ir naudoti jas kaip stalo korteles, kad būtų lengviau organizuoti arba tiesiog kaip papildomą dekoratyvinį akcentą. Juos taip pat galite išdalyti kaip dovanas, kad svečiai turėtų nuotrauką, kurią galėtų parsinešti namo.

Jei esate vestuvių fotografas, "Photo Prints XT" taip pat gali būti originalus ir aukštos kokybės gaminys, kurį galima pridėti prie porai pristatomo produkto. Kodėl gi nesiuntus mėgstamiausių nuotraukų kaip "Photo Prints XT"? Tai unikalus ir universalus būdas išsaugoti svarbiausius tokios ypatingos dienos momentus.

Atraskite mūsų paviršius, skirtus "Photo Prints XT

Atraskite mūsų paviršius, skirtus Photo Prints XT

Nuotraukų popierius šilkinis XT

FUJIFILM Crystal Archive Album šilkinis popierius suteikia unikalią apdailą ir tekstūrą dėl smulkios korio struktūros.

  • Natūralus spalvų atkūrimas
  • Puikiai tinka portretams, mokyklinėms nuotraukoms ir vestuvių fotografijai
  • Gramatūra: 1336 g/m²
  • FSC® sertifikatas
Šilkas
matinis
blizgus
Dizainas dabar