"Saal Digital" nuotraukų kalendoriai

Dvylika puslapių ypatingoms akimirkoms

Sieniniai kalendoriai

Sieniniai kalendoriai

Niekas kitas taip gerai nepuošia bet kurio kambario, o kartu padeda palaikyti tvarką. Iš itin patvarių ir stabilių medžiagų pagaminti mūsų sieniniai kalendoriai turi klasikinį vielinį įrišimą, dar vadinamą "wire-o" arba "double-o", ir stabilų pakabuką, kuris pritvirtintas prie vielos, kad kalendorių būtų galima lengvai pakabinti ant sienos. Be to, puslapius galima lengvai apversti, kad aiškiai matytumėte kiekvieną mėnesį, o apverčiant jie nesusilanksto, todėl nebus pažeisti.

Staliniai kalendoriai

Staliniai kalendoriai

Mūsų nuotraukų staliniai kalendoriai su aukštos kokybės vieliniu įrišimu ir stabiliu kartoniniu pagrindu yra puiki stalo, spintelės ar lentynos puošmena. Jei norite tvarkyti savo užduotis ir visada turėti po ranka kalendorių, stalo kalendorius puikiai tinka, nes jį pasidėję, pavyzdžiui, ant rašomojo stalo ar naktinio stalelio, galėsite žvilgtelėti, kada tik prireiks. Tai ne tik naudingas priedas, bet ir puikus būdas kiekvieną mėnesį atgaivinti vis kitą prisiminimą.

Šeimos kalendoriai

Šeimos kalendoriai

Su visais mūsų kalendorių privalumais, bet su papildoma savybe: tampa galingu organizaciniu įrankiu šeimoms. Naudodamiesi mūsų nuotraukų šeimos kalendoriumi galite tvarkyti savo artimųjų įvykius sukurdami kiekvienam nariui po stulpelį, į kurį galite įtraukti asmeninius įvykius. Visa tai galite daryti žvelgdami į pačias geriausias akimirkas kartu.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų galerijos!

Raskite jums tinkančią apdailą

Raskite jums tinkančią apdailą

Blizgus nuotraukų popierius

Mėgaukitės motyvais, užfiksuotais ant FUJIFILM "Crystal Archive DP II Professional" blizgaus paviršiaus popieriaus (250 g/m²).

Šis popierius pasižymi puikiu spalvų atkūrimu, maksimaliu ryškumu ir neįtikėtinu gyliu. Jo didelis tankis užtikrina gilią juodą spalvą ir geriausiai atskleidžia kontrastingus nespalvotus vaizdus.

blizgus fotopopierius
aukščiausios kokybės matinis popierius
matinis fotopopierius
perdirbtas popierius
meninis atspaudas
Šilkinis fotopopierius

Kodėl verta pirkti "Saal Digital"?

Esame profesionali fotolaboratorija, kurioje vyrauja didelis entuziazmas fotografijai. Visada stengiamės toliau tobulinti savo produktus, kad pasiektume aukštesnius standartus ir patenkintume savo klientų poreikius. Būdami modernus internetinių paslaugų teikėjas, specializuojamės aukštos kokybės fotoproduktų, įskaitant personalizuotus sieninius nuotraukų kalendorius, stalo kalendorius ir šeimos kalendorius, gamyboje.

Nėra gamintojo logotipo

Nėra gamintojo logotipo

Nė ant vieno mūsų gaminio nėra mūsų logotipo. Gausite visiškai neutralų gaminį.

Greitas pristatymas

Greitas pristatymas

Nuotraukų gaminį gausite akimirksniu. Gamybos trukmė - vos kelios darbo dienos, todėl laukti ilgai neteks.

Garantuojamas pasitenkinimas

Garantuojamas pasitenkinimas

Užsisakydami su "Saal Digital", nepatirsite streso. Taip yra todėl, kad jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis.

Užsakymas be rizikos

Užsakymas be rizikos

Siūlome įvairias saugias mokėjimo už užsakymus galimybes. Galite rinktis mokėjimą tiesioginiu debetu, kredito kortele arba "PayPal".

Profesionali kokybė

Profesionali kokybė

Mes tikime, kad gaminame aukštos klasės fotografijos gaminius, kad visada galėtume pasiūlyti jums meistriškumą. Su mumis jūsų nuotraukos - geriausiose rankose!

Dizainas dabar
Dizainas dabar