Staliniai nuotraukų kalendoriai

Unikalus kalendorius jūsų darbo stalui

Staliniai kalendoriai

Staliniai kalendoriai

Mūsų nuotraukų staliniai kalendoriai su aukštos kokybės vieliniu įrišimu ir stabiliu kartoniniu pagrindu yra puiki stalo, spintelės ar lentynos puošmena. Jei norite tvarkyti savo užduotis ir visada turėti po ranka kalendorių, stalo kalendorius puikiai tinka, nes jį pasidėję, pavyzdžiui, ant rašomojo stalo ar naktinio stalelio, galėsite žvilgtelėti, kada tik prireiks. Tai ne tik naudingas priedas, bet ir puikus būdas kiekvieną mėnesį atgaivinti vis kitą prisiminimą.

Puikiai ant jūsų stalo tinkamo formato kalendoriai

Stalinių kalendorių paviršiai

Stalinių kalendorių paviršiai

Rinkitės iš mūsų aukščiausios kokybės popierių su aukštos kokybės spalvota spauda. Spausdinti kalendoriai idealiai tinka, jei norite ant jų rašyti rašikliu ar pieštuku, nes jie užtikrina puikų įskaitomumą, o matiniai ir tekstūriniai paviršiai yra idealūs.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų galerijos!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Rinkitės iš daugybės kalendoriaus dizainų

Rinkitės iš daugybės kalendoriaus dizainų

Sukurti visiškai asmeninį kalendorių

Naudokite mėgstamas spalvas

Naudokite mėgstamas spalvas

Maksimaliai suasmeninkite savo stalo kalendorių, pasirinkdami jums labiausiai patinkančią darbo dienų, švenčių dienų, sekmadienių ir svarbių datų spalvą. Taip pat galite pritaikyti fono spalvą ir jo nepermatomumą.

Pridėkite valstybinių švenčių ir savo datas

Pridėkite valstybinių švenčių ir savo datas

Meniu "Šventės" rasite iš anksto nustatytą pasirinktos šalies ir regiono švenčių sąrašą. Be to, šį sąrašą galite laisvai išplėsti arba pakeisti, pašalindami arba pridėdami savo datas, pavyzdžiui, gimtadienius, jubiliejus arba jums svarbius įvykius.

Pasirinkite kalendoriaus diagramos dydį

Pasirinkite kalendoriaus diagramos dydį

Priklausomai nuo to, ar norite daugiau vietos nuotraukoms, ar pageidaujate daugiau vietos mėnesio dienoms rodyti, galite keisti kalendoriaus diagramos dydį pagal savo pageidavimus.

Bendrinkite savo kalendorių

Bendrinkite savo kalendorių

Vos keliais spustelėjimais galite bendrinti savo projektą su kuo tik norite. Arba su šeima ar draugais, kad jie galėtų pamatyti jūsų kalendorių, komentuoti jį ar pateikti savo užsakymus, arba, jei esate profesionalas, parduoti jį tiesiogiai savo klientams.

Kodėl verta pirkti "Saal Digital"?

Esame profesionali fotolaboratorija, kurioje vyrauja didelis entuziazmas fotografijai. Visada stengiamės toliau tobulinti savo produktus, kad pasiektume aukštesnius standartus ir patenkintume savo klientų poreikius. Būdami modernus internetinių paslaugų teikėjas, specializuojamės aukštos kokybės fotoproduktų, įskaitant personalizuotus sieninius nuotraukų kalendorius, stalo kalendorius ir šeimos kalendorius, gamyboje.

Nėra gamintojo logotipo

Nėra gamintojo logotipo

Nė ant vieno mūsų gaminio nėra mūsų logotipo. Gausite visiškai neutralų gaminį.

Greitas pristatymas

Greitas pristatymas

Nuotraukų gaminį gausite akimirksniu. Gamybos trukmė - vos kelios darbo dienos, todėl laukti ilgai neteks.

Garantuojamas pasitenkinimas

Garantuojamas pasitenkinimas

Užsisakydami su "Saal Digital", nepatirsite streso. Taip yra todėl, kad jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis.

Užsakymas be rizikos

Užsakymas be rizikos

Siūlome įvairias saugias mokėjimo už užsakymus galimybes. Galite rinktis mokėjimą tiesioginiu debetu, kredito kortele arba "PayPal".

Profesionali kokybė

Profesionali kokybė

Mes tikime, kad gaminame aukštos klasės fotografijos gaminius, kad visada galėtume pasiūlyti jums meistriškumą. Su mumis jūsų nuotraukos - geriausiose rankose!

Dizainas dabar
Dizainas dabar