Sieniniai nuotraukų kalendoriai

Kur susitinka dekoravimas ir organizavimas

Kiekvieną mėnesį besikeičiančios dekoracijos

Kiekvieną mėnesį besikeičiančios dekoracijos

Naudodami sieninius fotokalendorius ne tik galėsite nepertraukiamai tvarkyti savo užduotis ir įvykius, bet ir suteiksite bet kuriam kambariui labai dinamišką dekoratyvinį elementą, kuris kiekvieną mėnesį atrodys vis kitaip. Mūsų sieniniai kalendoriai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, juose naudojama spiralinio įrišimo sistema su pakabuku, kuris leidžia labai lengvai perversti puslapius.

Pasirinkite jums tinkamą dydį

Raskite jums tinkančią apdailą

Raskite jums tinkančią apdailą

Blizgus nuotraukų popierius

Mėgaukitės motyvais, užfiksuotais ant FUJIFILM "Crystal Archive DP II Professional" blizgaus paviršiaus popieriaus (250 g/m²).

Šis popierius pasižymi puikiu spalvų atkūrimu, maksimaliu ryškumu ir neįtikėtinu gyliu. Jo didelis tankis užtikrina gilią juodą spalvą ir geriausiai atskleidžia kontrastingus nespalvotus vaizdus.

blizgus fotopopierius
perdirbtas popierius
matinis fotopopierius
Šilkinis fotopopierius
aukščiausios kokybės matinis popierius

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų galerijos!

Rinkitės iš daugybės kalendoriaus dizainų

Rinkitės iš daugybės kalendoriaus dizainų

Sukurti visiškai asmeninį kalendorių

Pasirinkite savo spalvas

Pasirinkite savo spalvas

Galite laisvai reguliuoti tekstų, fono, švenčių ir sekmadienių spalvas, taip pat jų nepermatomumą. Taip galite sukurti kalendorių visiškai pagal savo skonį, net priderinti prie nuotraukų spalvų.

Pridėti valstybinių švenčių ir svarbių datų

Pridėti valstybinių švenčių ir svarbių datų

Meniu "Šventės" rasite iš anksto nustatytą pasirinktos šalies ir atitinkamų regionų švenčių sąrašą. Švenčių sąrašą galima paprastai keisti arba papildyti. Kitaip tariant, galite tiek pašalinti, tiek pridėti kai kurias trūkstamas šventes, gimtadienius ar kitus svarbius įvykius.

Sureguliuokite kalendoriaus diagramos dydį

Sureguliuokite kalendoriaus diagramos dydį

Atsižvelgdami į kalendoriaus dizainą, kalendoriaus diagramos dydį galite reguliuoti procentais. Galite ją sumažinti, kad nuotrauka taptų pagrindiniu akcentu, arba padidinti, kad tvarkaraštis ir svarbios dienos būtų pirmame plane.

Bendrinkite savo kalendorių

Bendrinkite savo kalendorių

Vos keliais spustelėjimais galite bendrinti savo projektą su kuo tik norite. Arba su šeima ar draugais, kad jie galėtų pamatyti jūsų kalendorių, komentuoti jį ar pateikti savo užsakymus, arba, jei esate profesionalas, parduoti jį tiesiogiai savo klientams.

Kodėl verta pirkti "Saal Digital"?

Esame profesionali fotolaboratorija, kurioje vyrauja didelis entuziazmas fotografijai. Visada stengiamės toliau tobulinti savo produktus, kad pasiektume aukštesnius standartus ir patenkintume savo klientų poreikius. Būdami modernus internetinių paslaugų teikėjas, specializuojamės aukštos kokybės fotoproduktų, įskaitant personalizuotus sieninius nuotraukų kalendorius, stalo kalendorius ir šeimos kalendorius, gamyboje.

Nėra gamintojo logotipo

Nėra gamintojo logotipo

Nė ant vieno mūsų gaminio nėra mūsų logotipo. Gausite visiškai neutralų gaminį.

Greitas pristatymas

Greitas pristatymas

Nuotraukų gaminį gausite akimirksniu. Gamybos trukmė - vos kelios darbo dienos, todėl laukti ilgai neteks.

Garantuojamas pasitenkinimas

Garantuojamas pasitenkinimas

Užsisakydami su "Saal Digital", nepatirsite streso. Taip yra todėl, kad jūsų pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų įmonės filosofijos dalis.

Užsakymas be rizikos

Užsakymas be rizikos

Siūlome įvairias saugias mokėjimo už užsakymus galimybes. Galite rinktis mokėjimą tiesioginiu debetu, kredito kortele arba "PayPal".

Profesionali kokybė

Profesionali kokybė

Mes tikime, kad gaminame aukštos klasės fotografijos gaminius, kad visada galėtume pasiūlyti jums meistriškumą. Su mumis jūsų nuotraukos - geriausiose rankose!

Dizainas dabar
Dizainas dabar