Blokuoti užsakymus ir pakeisti vaizdus

Blokuoti užsakymus ir pakeisti vaizdus

"Photo Portal" siūlo keletą būdų, kaip kontroliuoti klientų užsakymus. Užsakymai gali būti automatiškai perkeliami į mūsų sistemą arba galite juos išleisti rankiniu būdu.

Jei prieš pateikdami užsakymą nepakeisite vaizdų, gamybai bus naudojama originali įkelta raiška. Taip pat turite dvi užsakymų blokavimo galimybes. Prieš užsakydami galite pakeisti vaizdus į didelės raiškos vaizdus arba galite rankiniu būdu patvirtinti kiekvieną užsakymą nekeisdami vaizdų. Galite net derinti abi parinktis.

Nuotraukų portalas suteikia jums lankstumo kontroliuoti užsakymus taip, kaip norite, ir užtikrinti, kad gautumėte geriausius rezultatus.

Pakeiskite vaizdus prieš užsakydami

Naudodami šią parinktį galite sutaupyti laiko nuotraukoms redaguoti ir vietos failams įkelti. Ji leidžia įkelti neredaguotus ir mažos raiškos vaizdus kaip peržiūrą. Sukūrę užsakymą, prieš patvirtindami užsakymą galite įkelti galutinius redaguotus ir aukštos kokybės vaizdus. Šią parinktį rasite pasirinktos galerijos pardavimo nustatymuose.

Galimybės ir informacija galerijoje

Turite įjungti parinktį Replace images before ordering (pakeisti vaizdus prieš užsakymą). Tokiu būdu gausite pranešimą pakeisti vaizdą, kai bus sukurtas užsakymas. Aktyvinę šią funkciją, turite spustelėti Išsaugoti.

Galerijos pardavimo nustatymai

Kai klientas užbaigia pirkimą iš šios galerijos, gausite el. laišką su pranešimu apie užsakymą. Norėdami jį apdoroti, galite spustelėti pateiktą nuorodą arba prisijungti prie nuotraukų portalo ir pereiti į užsakymų valdymą, esantį Pardavimų dalyje.

Užsakymų valdymo skydelis

Čia rasite užsakymą, kurį jūsų klientas pateikė su būkle Laukia gamybos vaizdas. Jį spustelėję pamatysite visą užsakymo informaciją.

Užsakymas, laukiantis gamybinio vaizdo

Čia turėsite įkelti redaguotus aukštos kokybės failus, skirtus spausdinti. Jei jų dar neretušuojate, galite atsisiųsti CSV failą, kuriame yra nuotraukų failų pavadinimai. Jį reikės nukopijuoti ir įklijuoti į programinę įrangą, kurią pasirinkote nuotraukoms retušuoti, pavyzdžiui, "Lightroom". Atkreipkite dėmesį, kad "Lightroom" atveju į filtro laukelį turite įvesti failų pavadinimus, atskirtus kableliu. Kaip šiame pavyzdyje: wedding_01.jpg, wedding_04.jpg, wedding_02.jpg, wedding_05.jpg, wedding_03.jpg. Taip bus atverti tik tie vaizdai, kuriuos pasirinko jūsų klientas, todėl sutaupysite daug laiko ieškodami failų.

Filtrų naudojimas

Jei nuotraukas jau retušavote, tereikia jas įkelti. Juos galite įkelti po vieną, kiekviename iš jų spustelėdami Įkelti vaizdą. Atkreipkite dėmesį, kad originalų vaizdą visada turite pakeisti kitu vaizdu, kuriame išliktų pirminis vaizdo kraštinių santykis.
Jei Leisti redaguoti ir (arba) apkirpti vaizdą yra įjungta Pardavimo nustatymai, nebus galima pakeisti vaizdo su kliento atliktu redaguotu apkarpymu, nes dėl to gali atsirasti klaidų.

Jei jūsų galutiniai įkeliami failai turi tokį patį pavadinimą kaip ir keičiami failai, galite įkelti juos visus iš karto spustelėję Mass upload all images (masiškai įkelti visus vaizdus).

Mygtukas Masinis visų vaizdų įkėlimas

Įkėlus vaizdus, jų būsena atitinkamai pasikeis.

Užsakymas su įkeltais vaizdais

Spustelėkite redagavimo įrankį, kad pamatytumėte pradinio vaizdo ir įkelto vaizdo palyginimą.

Apkarpyta nuotrauka

Norint užbaigti užsakymą, tereikia spustelėti mygtuką Release order to production (paleisti užsakymą į gamybą). Grįžę į užsakymo valdymą pamatysite, kad užsakymo būsena atnaujinta.

Užsakymas išleistas gamybai

Rankiniu būdu išleisti užsakymus

Jei į visas galerijas įkeltos nuotraukos yra galutiniai, retušuoti, aukštos kokybės failai ir norite kiekvieną užsakymą patvirtinti rankiniu būdu, galite lengvai įjungti ir šią parinktį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nueiti į " Sales and bill" (Pardavimai ir sąskaitos) nustatymus "Sales" ( Pardavimai) ir suaktyvinti parinktį " Manually release orders " ( Rankiniu būdu išleisti užsakymus ).

Pardavimų ir sąskaitų nustatymų skydelis

Įjungus šią funkciją, visus klientų pateiktus užsakymus, prieš juos paleidžiant į gamybą, turėsite rankiniu būdu patvirtinti užsakymų valdymo srityje.