Dalytis projektu

Dalytis projektu

Priklausomai nuo jūsų poreikių, yra kelios dalijimosi projektais galimybės. Pirmiausia reikia įjungti bendrinimą. Yra kelios vietos, kuriose galite įjungti šią parinktį. Kurdami projektą, viršutiniame dizainerio meniu rasite mygtuką Bendrinti.

Designer with Professional Line

Projektų skydelyje, jei nuleisite vieno iš projektų meniu, atsiras kelios parinktys. Ten rasite mygtuką Bendrinimo nustatymai.

Projects panel drop down menu

Pasirinkus projektą, dešinėje rodomas meniu, kuriame pateikiama visa informacija apie jį. Ten taip pat rasite mygtuką Share settings (bendrinti nustatymus).

Right menu of the Projects panel

Paspaudus Share settings (bendrinti nustatymus ), pasirodys iškylantysis meniu. Čia reikia suaktyvinti bendrinimą.

Activate Share Project

Aktyvavus bus rodomos įvairios parinktys, leidžiančios pritaikyti projekto bendrinimo būdą.

Share Project menu

Jei norite, galite jį apsaugoti slaptažodžiu. Turėsite rankiniu būdu pasakyti naudotojams slaptažodį, kad jie galėtų pasiekti projektą. Kaip ir galerijų atveju, čia bus galima rasti bendrinamąją nuorodą į jūsų projektą. Šią nuorodą galite nukopijuoti ir įklijuoti rankiniu būdu arba tiesiog spustelėkite Atidaryti. Taip atversite bendrinamą projekto nuorodą ir galėsite pamatyti, kaip naudotojai ją matys.
Po Bendrinama nuoroda rasite įvairias projekto siuntimo ir bendrinimo su naudotojais parinktis. Galite Kopijuoti bendrinimo nuorodą ir siųsti ją pasirinktiems naudotojams naudodami pageidaujamą metodą ar platformą. Galite spustelėti Siųsti el. paštu, kad nuorodą nusiųstumėte el. paštu, naudodami numatytoji el. pašto programinę įrangą, kurią pasirinkote savo įrenginyje. Arba galite bendrinamą nuorodą siųsti el. paštu savo kontaktiniams asmenims tiesiogiai iš "Photo Portal", spustelėję Bendrinti su kontaktiniais asmenimis. Srityje Rodyti išplėstinius nustatymus rasite galimybę pridėti vertimus.

Translations menu

Sukonfigūravę projektą, spustelėkite Išsaugoti. Pamatysite, kad pasikeitė jūsų projekto būsena.

Project status