Darbo eiga: Žingsnių vadovas

Žingsnis po žingsnio vadovas

Norėdami sukurti QR galerijas, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

1. Atsisiųskite QR kodus

Pirmiausia spustelėkite Atsisiųsti, kad gautumėte visas QR korteles, kurių prireiks fotosesijai. Atlikus šį veiksmą bus atsisiųstas PDF failas su visomis iš anksto nustatytomis QR kortelėmis. Rekomenduojame šį failą atsispausdinti ir pasiimti su savimi į fotosesiją. Kiekvienam dalyviui turėsite įteikti QR kortelę, atspausdintą arba skaitmeninę, kad vėliau jie galėtų pasiekti savo galeriją nuskaitydami QR kodą arba pasinaudodami pateikta nuoroda. Šiose kortelėse taip pat yra sutikimo forma, kurią turi pasirašyti kiekvienas dalyvis, duodamas sutikimą fotografuotis.

2. Fotografavimas

Pradėdami fotosesiją, būtinai pirmiausia nufotografuokite kiekvieną QR kodą, po to - jį atitinkančio asmens nuotraukas.

3. Įkelkite

Padarę nuotraukas, įkelkite jas į galeriją. Galite tiesiogiai spustelėti Įkelti nuotraukas arba spustelėti Pridėti nuotraukas, Įtraukti nuotraukas. Pasirinkite, kur išsaugojote nuotraukas, ir nepamirškite įkelti QR kodų nuotraukų kartu su kitomis nuotraukomis.

QR galerija su įkeltais vaizdais

4. Rūšiuoti

Įkėlę nuotraukas pastebėsite, kad QR kodų nuotraukos aptinkamos automatiškai, ir pasirodys mygtukas Pradėti rūšiuoti automatiškai. Jį spustelėjus nuotraukos bus automatiškai suskirstytos į galerijas pagal kiekvieną sugeneruotą QR kodą, į kiekvieną galeriją įtraukiant visas nuotraukas, padarytas po QR nuotrauka. Atkreipkite dėmesį, kad QR nuotrauka nebus rodoma paskelbtoje galerijoje.

QR galerija su surūšiuotomis nuotraukomis

QR kodo priskyrimas rankiniu būdu: Jei QR kodas nuotraukoje neaptinkamas automatiškai, jį taip pat galite priskirti rankiniu būdu. Pasirinkus vaizdą, dešiniajame meniu atsiranda mygtukas Assign QR code to image (priskirti QR kodą vaizdui ). Paspaudus šį mygtuką, atsivers langas, kuriame galėsite įvesti QR kodą, kurį reikia priskirti vaizdui. Įvedę jį, spustelėkite Gerai. Dabar atitinkamas QR kodas bus priskirtas pasirinktam vaizdui.

5. Galerijos pritaikymas

Kiekvieną galeriją galite pasiekti spustelėję dešinėje pusėje esantį mygtuką Edit (redaguoti). Patekę į galeriją, galite pridėti daugiau vaizdų, ištrinti vaizdus ir pritaikyti nustatymus bei funkcijas nepriklausomai nuo kitų galerijų. Pavyzdžiui, galite pakeisti galerijos pavadinimą arba pasirinkti alternatyvų tos konkrečios galerijos rodymo režimą ir išvaizdą.

Vienos QR galerijos viduje

Jei reikia, nuotraukas galite lengvai perkelti iš vienos galerijos į kitą. Norėdami tai padaryti, pirmiausia pasirinkite nuotrauką, kurią norite perkelti. Pasirinkus nuotrauką, dešiniajame stulpelyje pasirodys parinktys ir informacija apie nuotrauką. Spustelėkite mygtuką Move to (perkelti į) ir pasirinkite galeriją, į kurią norite perkelti nuotrauką.

Pasirinkta nuotrauka

6. Paskelbti ir parduoti

Pagal numatytuosius nustatymus galerijos automatiškai publikuojamos pagal pradžios datą, nustatytą jas kuriant. Jei norite pakeisti šią datą, spustelėkite mygtuką Publikuoti ir pradėti pardavinėti, esantį stulpelyje Redaguoti galeriją. Paspaudus šį mygtuką, galerijos bus paskelbtos, o pranešimai bus išsiųsti visiems registruotiems klientams. Tada galerijas galima pasiekti nuskaičius QR kodą arba spustelėjus pateiktą nuorodą. Nuotraukas bus galima įsigyti pagal jūsų nurodytus nustatymus.

Parduodama QR galerija

Galerijos automatiškai nustos būti skelbiamos iš anksto nustatytą pabaigos datą. Tačiau jei norite jas panaikinti rankiniu būdu, spustelėkite mygtuką Nustoti skelbti.