Diegimo procesas

Diegimo procesas

Galite laisvai atsisiųsti mūsų darbalaukio programinę įrangą, kad galėtumėte kurti ir pritaikyti savo nuotraukų gaminius. Paspaudus, programos diegimo programa pradės atsisiuntimą automatiškai. Jei tai nevyksta, galite spustelėti mygtuką Iš naujo paleisti atsisiuntimą. Kai atsisiuntimas bus baigtas, raskite aplanką, kuriame išsaugota diegimo programa, ir jį atidarykite.

Rodoma parinktis Iš naujo paleisti atsisiuntimą

Garantuojame, kad mūsų programoje nėra kenkėjiškų programų ir Trojos arklių. Ji reguliariai tikrinamas vientisumas ir laikomasi pramoninių standartų metodikų, kad būtų užtikrinta, jog joje nėra virusų.

Windows

Diegimo vedlys pirmiausia paprašys pasirinkti programinės įrangos paskirties aplanką. Pasirinkę spustelėkite Įdiegti. Prieš baigiant diegimą, vedlys pasiūlys dvi parinktis:

  • Automatiškai atidaryti programinę įrangą, kai diegimas bus baigtas
  • Sukurti darbalaukio piktogramą greitam priėjimuiPasirinkę pageidavimą, spustelėkite Baigti.

Vedlio parinktys

Dabar "Saal Design" programinė įranga įdiegta ir jūs galite pradėti kurti savo fotografijos gaminius.

MacOS

Diegimo vedlys padės jums atlikti diegimo procesą. Spustelėkite Tęsti, kad pradėtumėte diegimą. Kai diegimas bus baigtas, pasirodys patvirtinimo pranešimas.

Sėkmės pranešimas diegimo programoje

Spustelėkite Uždaryti, kad išeitumėte iš diegimo programos. Dabar diegimas baigtas ir galite pradėti kurti nuotraukų produktus.

 

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: