El. pašto šablonai

El. pašto šablonai

Čia galite kurti el. laiškų šablonus, kad optimizuotumėte bendravimą su kontaktais, sutaupytumėte laiko ir sumažintumėte pasikartojančio rašymo kiekį.

Norėdami sukurti naują el. pašto šabloną, tiesiog spustelėkite mygtuką Pridėti. Atsidarys langas, kuriame galėsite sukurti naują el. pašto šabloną:
Pavadinimas: Įveskite savo el. pašto šablono pavadinimą. Šį pavadinimą matysite tik jūs ir jo nematys jūsų kontaktai.
Tekstas: Čia įveskite savo el. pašto šablono turinį.
Užpildę laukus, spustelėkite Išsaugoti. Dabar jūsų sukurtas šablonas bus rodomas meniu E-mail Templates (el. pašto šablonai). Galite sukurti tiek šablonų, kiek jums reikia. Norėdami atlikti šablono pakeitimus, tiesiog spustelėkite jį ir atlikite reikiamus pakeitimus. Atlikę pakeitimus nepamirškite spustelėti Išsaugoti.

El. pašto šablonų langas

El. pašto šablonų naudojimas

El. pašto šablonus galite naudoti dalydamiesi galerija ar projektu su savo kontaktais. Skyriuje Share Settings (bendrinimo nustatymai) pasirinkus parinktį Share with Contacts (bendrinti su kontaktais) ir pasirinkus kontaktus, su kuriais norite bendrinti, pasirodys langas, kuriame galėsite pasirinkti šabloną.

El. pašto šablono pasirinkimas

Čia rasite langelį su užrašu Email templates (el. pašto šablonai). Jį spustelėjus bus rodomas turimų el. pašto šablonų sąrašas, iš kurio galėsite rinktis. Pasirinkus šabloną, jo turinys automatiškai užpildys lauke Pranešimo lauką. Tada galėsite jį redaguoti pagal poreikį. Nepamirškite spustelėti Siųsti pranešimą, kad žinutė būtų išsiųsta pasirinktiems kontaktams.

 

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: