Grupių galerijos

Grupių galerijos

Galite ne tik kurti individualias galerijas, bet ir grupinių nuotraukų galerijas, kurias galima pasiekti iš visų atskirų QR galerijų. Tai leidžia bet kuriam dalyviui užsisakyti grupės nuotraukas. Norėdami tai nustatyti, spustelėkite Pridėti ir pasirinkite Pridėti naują grupės galeriją. Taip bus sukurta grupės galerija, į kurią galėsite įkelti bendrų nuotraukų.

Grupės galerija

Norėdami pridėti nuotraukų į šią grupės galeriją, spustelėkite Edit (redaguoti), kad ją atidarytumėte. Patekę į galerijos vidų, spustelėkite Pridėti, tada pasirinkite Pridėti vaizdų ir pasirinkite vietą, kurioje saugomos grupės nuotraukos, kad galėtumėte jas įkelti.

Pagal numatytuosius nustatymus grupės galerija paveldi nustatymus iš pagrindinės galerijos. Atkreipkite dėmesį, kad galima nustatyti kitokius nustatymus, grupės galerijoje spustelėjus mygtuką Pardavimo nustatymai ir panaikinus žymėjimą Paveldėkite tėvų galerijos nustatymus. Tada reikės leisti jos užsakymą ir sukonfigūruoti jos nustatymus, kad galėtumėte nustatyti kitokį kainoraštį, jei norite.