Pagrindinė informacija

Fonas gali būti pridedamas prie jūsų nuotraukų produktų, kad padidintų jų vizualinį patrauklumą. Skirtingai nuo užpildymo langelių, kuriuos galima laisvai išdėstyti ir keisti jų dydį, fonai užpildo visą nuotraukų gaminio puslapį. Įvairias fono parinktis galite pasiekti spustelėję dešiniojo meniu mygtuką Background (fonas).

Fono meniu dešiniajame stulpelyje

Fono meniu viršuje rasite mygtuką Delete (trinti), kuriuo galite ištrinti foną iš savo fotoprodukto. Daugelio puslapių produktams, pavyzdžiui, nuotraukų knygoms, paspaudus mygtuką Taikyti visiems puslapiams, fonas bus pritaikytas visiems nuotraukų produkto puslapiams. Paspaudus Delete all (Ištrinti visus ), bus pašalinti visi naudoti fonai.
Svarbu atkreipti dėmesį, kad fonai taikomi abiem daugiapusio nuotraukų gaminio pusėms. Jei norite pritaikyti foną vienam puslapiui, turėsite pridėti užpildymo laukelį ir sukonfigūruoti jį pagal savo pageidavimus.

Užpildymo laukelis kaip vieno puslapio fonas

Kaip ir užpildymo laukelius, foną galima pasirinkti ir konfigūruoti kaip spalvą, gradientą ir tekstūrą. Fonui taip pat galite pasirinkti Image (paveikslėlį). Pasirinkus šią parinktį iš meniu Background (fonas), rodomas mygtukas Add image (pridėti paveikslėlį). Spustelėjus šį mygtuką, atsiranda galimybė pridėti paveikslėlį iš vietinio įrenginio arba interneto išteklių.

Meniu Image as background (Vaizdas kaip fonas)

Pasirinkus šią parinktį, nuotrauka bus patalpinta kaip fonas. Meniu Fonas skirtuke Vaizdas rasite lauką Nepermatomumas. Galite nustatyti, kiek skaidrus ar nepermatomas bus atvaizdas. Fono paveikslėlį galima koreguoti jį pasirinkus ir spustelėjus mygtuką Edit Image (redaguoti paveikslėlį).

Paveikslėlio kaip fono pavyzdys

Kaip ir su kitais paveikslėliais, prireikus paveikslėlį galite apversti vertikaliai ir horizontaliai, pasukti jį 90 laipsnių kampu, įjungti vaizdo patobulinimą, pakeisti jo padėtį arba ištrinti.

Fono vaizdo redagavimas

Alternatyvus vaizdų kaip fono naudojimo būdas

Paveikslėlius kaip foną galima pridėti tiesiai iš kairiojo stulpelio. Vilkdami nuotrauką iš čia, atsiras parinktis kaip fonas. Vilkdami nuotrauką čia, nuotrauką patalpinsite kaip nuotraukų gaminio foną.

Nuotraukos vilkimas, rodantis kaip fono parinktį