Klipai

Galite rinktis iš plataus klipartų pasirinkimo ir naudoti savo dizaine. Juos galite peržiūrėti spustelėję dešiniojo meniu mygtuką Cliparts. Paiešką galite patikslinti pasirinkdami kategoriją iš langelio Kategorija arba į paieškos laukelį įvesdami konkretų raktažodį.

Meniu Cliparts dešiniajame stulpelyje

Mėgstamiausius klipartus galite pažymėti spustelėdami širdies piktogramą kiekvieno kliparto apačioje. Širdelės piktograma taps pilka, o mėgstamiausi klipartai bus rodomi klipartų meniu viršuje, kad juos būtų galima greitai ir lengvai pasiekti. Jei norite pašalinti klipartą iš mėgstamiausių, dar kartą spustelėkite širdelės piktogramą, kad panaikintumėte jo žymėjimą.

Pagal širdelės piktogramą pasirinkti mėgstamiausi klipartai

Norėdami pridėti klipartą prie fotoprodukto, pasirinkite klipartą laikydami nuspaudę pelės mygtuką ir vilkdami jį ant fotoprodukto. Klipartas bus patalpintas ant gaminio su numatytaisiais nustatymais. Gali tekti pakoreguoti jos dydį ir padėtį, kad ji atitiktų jūsų dizainą. Pasirinkus klipartą, virš jo bus rodomas meniu su parinktimis jį apversti horizontaliai, vertikaliai ir ištrinti.

Pasirinktas klipartas su įrankiais viršuje ir dešiniajame stulpelyje

Kaip ir kitų objektų atveju, pasirinkus klipartą, dešinėje pusėje pasirodys mygtukai su jo įrankiais. Kliparto spalvas galima keisti taikant filtrus. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Taikyti filtrus. Nepamirškite, kad meniu Position (padėtis) yra lygiavimo, sluoksnio ir neskaidrumo įrankiai.