Konvertuoti straipsnį

Konvertuoti straipsnį

Suprojektavus nuotraukų gaminį, jį galima konvertuoti į kitą. Tai gali būti naudinga funkcija, jei norite sukurti skirtingus dizaino variantus arba sukurti skirtingų dydžių tą patį gaminį. Pavyzdžiui, jei sukuriate 30 x 30 Professional Line ir norite turėti mažesnę 21 x 21 versiją, kad galėtumėte ją padovanoti. Arba jei norite sukurti kalendoriaus versiją su skirtingomis ypatingomis datomis.

Iš internetinio dizainerio

Internetiniame dizaineryje, atidarius projektą, dešiniajame stulpelyje rasite mygtuką Article (straipsnis). Paspaudus šį mygtuką, bus rodomi galimi straipsnio parametrai, kuriuos galima keisti. Pavyzdžiui, jei projektuojate fotoknygą, galėsite pakeisti viršelio paviršių, sklaidą ir pridėti dovanų dėžutę.

Dizainerio straipsnio meniu

Norėdami konvertuoti straipsnį į kitą variantą, spustelėkite apatiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką Konvertuoti straipsnį. Pasirodys įspėjamasis pranešimas, informuojantis, kad pakeitimų atšaukti negalima. Todėl prieš tęsiant patartina išsaugoti projektą.

Konvertuotini produktai

Atkreipkite dėmesį, kad straipsnio konvertavimas turės įtakos nuotraukų padėčiai ir dydžiui. Geriausia pasirinkti straipsnį su tokiu pačiu kraštinių santykiu.

Konvertuotas straipsnis su rodomu straipsnio dešiniuoju meniu

Pasirinkus naują konvertuojamą gaminį, naujasis gaminys bus atidarytas internetiniame dizaineryje. Būtinai viską peržiūrėkite ir patikrinkite, kad įsitikintumėte, jog tai atitinka jūsų lūkesčius. Nepamirškite konvertuotą projektą išsaugoti kitu pavadinimu, kad jis skirtųsi nuo originalaus straipsnio. Projektus galite pasiekti iš meniu Projektai.

Iš meniu Projektai

Straipsnį taip pat galite konvertuoti iš meniu Projektai. Pasirinkus projektą, kurį norite konvertuoti, dešinėje pusėje atsiras įrankių stulpelis. Po antrašte Funkcijos rasite mygtuką Konvertuoti straipsnį. Atsargumo sumetimais pirmiausia vertėtų projektą dubliuoti, kad prireikus visada galėtumėte grįžti prie pradinio projekto. Po antrašte Funkcijos taip pat rasite mygtuką Duplikuoti.

Projektų meniu pasirinktas projektas