Taikyti filtrus

Taikyti filtrus

Jei norite koreguoti nuotraukų ir objektų spalvas, galite taikyti filtrus. Šiais filtrais galima koreguoti objektų kontrastą, spalvą ir sodrumą, kai jie jau patalpinti. Jei norite taikyti filtrus, pasirinkite objektą ir spustelėkite dešinėje esantį mygtuką Filters (Filtrai), kuris atveria meniu Filters (Filtrai).

Reguliuodami Brightness (ryškumą), galite jį padidinti iki 100 (didžiausias baltos spalvos taškas) arba sumažinti iki -100 (didžiausias juodos spalvos taškas). Šis universalus reguliavimas naudingas ne tik paveikslams, bet ir klipartams. Pavyzdžiui, galite juodą klipartą paversti baltu, maksimaliai padidindami jo ryškumą, arba atvirkščiai - baltą klipartą paversti juodu, sumažindami jo ryškumą.

Klipartui pritaikytas filtras, padidintas ryškumas

Reguliuodami kontrasto reikšmę galite padidinti arba sumažinti objekto kontrastą - nuo 0 (jokio pokyčio) iki mažiausios -200 ir didžiausios - 500.
Keičiant vertę Saturation (sodrumas) daromas poveikis spalvų intensyvumui. Numatytoji reikšmė yra 100, todėl nustačius 0, vaizdas arba objektas taps juodai baltas, o ją padidinus galima padidinti spalvų sodrumą iki 300.

Vaizdui taikomi filtrai

Reguliuojant vertę Hue (atspalvis), keičiamas vaizdo atspalvis, todėl galima koreguoti vaizdo toną arba sukurti meninį rezultatą. Lauke Colour (spalva) galite pasirinkti atspalvį pasirinktam objektui nuspalvinti, o jo intensyvumą galite valdyti naudodami lauką Colouration (Opacity (neskaidrumas) ). Keisdami iškarpų ar tekstūros užpildymo langelių laukus Hue (atspalvis) ir Colourization (spalvingumas), galite lengvai pasiekti spalvinę harmoniją savo fotoproduktų dizaine.

Klipartui pritaikytas spalvinimo filtras

Be to, kai kurios filtrų šablonų parinktys rodomos po įrankiais. Paspaudus viršuje esantį mygtuką Reset (atstatyti), objektas bus grąžintas į pradines vertes.