Klipai

Galite rinktis iš plataus klipartų pasirinkimo ir naudoti savo dizaine. Juos galite peržiūrėti spustelėję dešiniojo meniu mygtuką Cliparts.

Cliparts menu in right column

Klipartus galima filtruoti pagal kategorijas slinkdami žemyn kategorijos lange ir pasirinkdami vieną iš siūlomų kategorijų. Juos taip pat galima filtruoti į paieškos laukelį įvedus raktažodį.

Cliparts Category and Search Box

Spustelėkite kiekvieno kliparto apačioje esančią širdelės piktogramą, kad išsaugotumėte jį kaip mėgstamiausią. Įjungus širdelę, klipartas rodomas meniu viršuje. Ją galima naudoti norint pasirinkti dažniausiai naudojamus klipartus, kad juos būtų galima greitai rasti.

Favourite Cliparts selected by heart icon

Norėdami pridėti klipartą prie fotoprodukto, pasirinkite klipartą laikydami nuspaudę pelės klavišą ir vilkdami jį ant fotoprodukto. Klipartas bus patalpintas ant gaminio su numatytaisiais nustatymais. Turėsite pakoreguoti jo dydį ir padėtį, kad atitiktų jūsų dizaino poreikius.

Pasirinkus klipartą, virš jo bus rodomas meniu su įrankiais jam apversti. Paspaudus Mirror horizontaliai arba Mirror vertikaliai, klipartas bus atitinkamai apverstas.

Clipart selected with tools on top and right column

Kaip ir su kitais objektais, kai klipartas pažymėtas, dešinėje pusėje atsiras mygtukai su jo įrankiu. Kliparto spalvas galima keisti taikant filtrus. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Taikyti filtrus. Nepamirškite, kad meniu Position (padėtis) yra lygiavimo, sluoksnio ir neskaidrumo įrankiai.