Konvertuoti straipsnį

Konvertuoti straipsnį

Sukūrus nuotraukų straipsnį, jį galima konvertuoti. Tai gali būti labai naudinga, jei norite sukurti skirtingų dydžių variantus. Pavyzdžiui, jei sukuriate 30 x 30 Professional Line ir norite turėti mažesnį 21 x 21 variantą, kad galėtumėte jį padovanoti. Kitas pavyzdys - kuriant kalendorių, gali būti naudinga sukurti skirtingus variantus, į kuriuos būtų įtrauktos skirtingos datos.

Atidarius konvertuojamą projektą "Designer", dešiniajame stulpelyje atsiranda mygtukas su užrašu Article (straipsnis). Jį spustelėjus bus rodomi įvairūs parametrai, kuriuos galima keisti straipsnyje, priklausomai nuo projektuojamo gaminio. Pavyzdžiui, jei projektuojate fotoknygą, galėsite pakeisti viršelio paviršių, sklaidą ir pridėti dovanų dėžutę.

Article menu in designer

Norėdami konvertuoti straipsnį į kitą, pavyzdžiui, pakeisti Photo Book dydį, spustelėkite apatiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką Convert article (konvertuoti straipsnį). Pasirodys įspėjamasis pranešimas, informuojantis, kad ketinamų atlikti pakeitimų atšaukti negalima. Todėl prieš tęsiant patartina išsaugoti projektą.

Product selection window

Straipsnio konvertavimas turės įtakos nuotraukų padėčiai ir dydžiui. Geriausia pasirinkti straipsnį su tokiu pačiu kraštinių santykiu.

Converted article with Article right menu displayed

Pasirinkus konvertuojamą straipsnį, bus atidarytas projektas. Naująjį straipsnį reikia patikrinti, kad įsitikintumėte, jog viskas yra taip, kaip norite. Patikrinę nepamirškite jo išsaugoti kitu pavadinimu. Taip jis skirsis nuo anksčiau sukurto straipsnio.