Kuponai

Norėdami padidinti savo pardavimus ir pasiūlyti klientams nuolaidas pirkiniams, galite sukurti individualius kuponus savo klientams. Galite visiškai kontroliuoti kupono sumą, kiekį ir galiojimo laiką, kuris bus taikomas visoms galerijoms, kuriose įjungta užsakymo leidimo funkcija. Norėdami valdyti šią funkciją, eikite į Pardavimų skydelio meniu " Voucheriai".

Pardavimų skydelio meniu Voucheriai

Norėdami sukurti kuponą, spustelėkite mygtuką Pridėti, kuris atvers kupono generavimo langą.

Kupono redagavimo langas

Bendra

Vidinis pavadinimas: lauke Internal name (Vidinis pavadinimas) galite priskirti pavadinimą vidinei nuorodai. Šį pavadinimą matysite tik jūs, bet ne jūsų klientai.
Kupono kodas: Čia įrašykite tikrąjį kodą, kurį klientai turės įvesti į savo pirkinių krepšelį, kad galėtų pasinaudoti kupono nuolaida.
Pagal numatytuosius nustatymus kuponai aktyvuojami juos sukūrus, tačiau galite juos deaktyvuoti perkeldami aktyvavimo jungiklį.

Bendrasis kuponų skyrius

Galiojimo laikas

Čia rasite įrankių, skirtų kupono galiojimo trukmei nustatyti.
Nuo: Nuo: Lauke Nuo galite nurodyti aktyvavimo datą. Jei paliekama tuščia, vaučeris bus aktyvuotas iš karto jį sukūrus.
Iki: Lauke Iki galite nustatyti kupono galiojimo datą. Jei paliekama tuščia, kuponas galios tol, kol bus deaktyvuotas rankiniu būdu.
Naudojimo riba: laukas Naudojimo riba leidžia nustatyti didžiausią skaičių kartų, kuriuos klientas gali panaudoti kuponą per nurodytas galiojimo datas. Jei nustatyta 0, klientas gali neribotai naudotis kuponu.

Skirsnis

Suma ir tipas

Čia rasite parinkčių, skirtų kupono kiekiui nustatyti.
Kiekis: Lauką Amount (Suma) galima užpildyti absoliučia verte, jei pasirinksite tipą Absolute (Absoliuti), kuris tiesiogiai atims nurodytą sumą. Arba, jei pasirinksite tipą Procentai, lauke Suma nurodyta reikšmė atspindės kliento pirkiniams taikomą procentinę nuolaidą. Nors kuponas sumažina fotografo maržą, tai gali būti strateginis būdas pirmiausia pakelti kainas ir pasiūlyti nuolaidas. Svarbu pažymėti, kad "Saal Digital" marža išlieka nepakitusi.
Mažiausia užsakymo suma: Lauke Minimali užsakymo suma galima nustatyti mažiausią užsakymo vertę, kurios reikia, kad klientai galėtų taikyti kuponą. Svarbu į tai atsižvelgti ir atlikti tikslius skaičiavimus, kad nauda būtų kuo didesnė.
Turite galimybę padengti klientų pirkinių pristatymo išlaidas pažymėdami žymimąjį langelį Shipping (pristatymas). Atkreipkite dėmesį, kad tai neturi įtakos "Saal Prio" paskyroms, nes joms jau taikomas nemokamas pristatymas. Turint "Saal Prio" paskyrą, nei jūs, nei jūsų klientai nepatiria jokių siuntimo išlaidų užsakymams, kurių mažiausia vertė yra 10 €.

Suma ir tipo kupono skiltis

Papildomas aktyvavimas

Papildomai galite nurodyti, ar kuponą galima naudoti Produktų rinkiniams, Failų atsisiuntimams ir Projektams. Baigę spauskite Išsaugoti.
Sukūrus kuponą, jį galima taikyti pirkiniams, atliktiems bet kurioje jūsų galerijoje, kurioje įjungta parinktis Allow ordering (leisti užsakyti), jei laikomasi mažiausios užsakymo sumos ir nurodytų galiojimo datų.

Papildomas kupono aktyvavimas

Kuponų valdymas

Visi sukurti kuponai bus išvardyti meniu Voucher (Kuponas), kuriame bus galima apžvelgti išsamią informaciją apie juos. Galite sukurti tiek kuponų, kiek norite.

Kuponų meniu

Norėdami pakeisti kuponą, tiesiog spustelėkite jo vidinį pavadinimą, esantį kuponų meniu, ir atsidarys kupono redagavimo langas. Atlikite reikiamus pakeitimus ir nepamirškite jų išsaugoti. Jei reikia, kuponą galite ištrinti spustelėję viršutiniame dešiniajame kampe esančią šiukšliadėžės piktogramą.

Kupono redagavimo langas

Atkreipkite dėmesį, kad savo klientams turėsite rankiniu būdu pranešti kupono kodą, kad jie galėtų jį panaudoti pirkdami iš bet kurios jūsų galerijos pagal jūsų nustatytas sąlygas.