Pageidavimų sąrašas

Pageidavimų sąrašas

Kai jūsų klientai apsilanko galerijoje, naudotojai gali pasirinkti mėgstamiausias nuotraukas ir įtraukti jas į pageidavimų sąrašą. Tokiu būdu naudotojai gali sukurti savo kolekciją ir pirkti, kada panorėję. Norėdami išsaugoti nuotraukas savo pageidavimų sąraše, naudotojai turi pateikti savo kontaktinę informaciją. Taip užtikrinama, kad jų pasirinkimai bus saugiai saugomi ir galės būti naudojami ateityje.

Galerijos pavyzdys

Norėdami įtraukti nuotraukas į pageidavimų sąrašą, spustelėkite širdelę, kuri atsiranda ant kiekvienos nuotraukos, kai ant jos užvedate pelę. Spustelėjus tą pačią širdelę, nuotrauka bus pašalinta iš pageidavimų sąrašo. Pageidavimų sąrašas yra viršutiniame dešiniajame galerijos kampe, prie jo yra skaičius, rodantis pridėtų nuotraukų skaičių. Kai jūsų klientas spustelės šią širdelę, jis pamatys visas nuotraukas, kurios buvo įtrauktos į pageidavimų sąrašą, įskaitant ir subgalerijose pasirinktas nuotraukas.

Pageidavimų sąrašo pavyzdys

Iš čia jūsų klientas gali pirkti nuotraukas ir pašalinti nenorimas nuotraukas iš pageidavimų sąrašo. Be to, kai naudotojai į pageidavimų sąrašą įtraukia vaizdus, galerijoje rodoma širdelės piktograma, kad būtų lengviau juos atpažinti. Spustelėjus ant širdelės ženklu pažymėtos nuotraukos, dešinėje pusėje atsidarys stulpelis su nuotraukos informacija. Jei spustelėsite skirtuką " Informacija", pamatysite naudotojų, įtraukusių šią nuotrauką į pageidavimų sąrašą, sąrašą. Šiame stulpelyje šalia kiekvieno naudotojo vardo yra trijų taškų mygtukas su dviem papildomomis parinktimis. Spustelėję redaguoti, galėsite įtraukti šį naudotoją į savo kontaktus. Spustelėję ištrinti pašalinsite kontaktą iš dešiniojo stulpelio. Svarbu pažymėti, kad kontakto pašalinimas iš dešiniojo stulpelio neturi įtakos naudotojo pageidavimų sąrašui. Nuotrauka išliks naudotojo pageidavimų sąraše net ir pašalinus kontaktinę informaciją iš dešiniojo stulpelio.

Rodomas pageidavimų sąrašo naudotojas

Kai galerijoje pasirenkamos kelios nuotraukos, dešiniajame meniu galima pasirinkti parinktį Download CSV file (atsisiųsti CSV failą ). Tai leidžia pasirinkti nuotraukas, pridėtas prie naudotojo pageidavimų sąrašo, ir atsisiųsti CSV failą, kad galėtumėte jas greitai rasti naudojamoje išorinėje programinėje įrangoje, pavyzdžiui, "Lightroom".

Pageidavimų sąrašo piktogramos pranešimas

Grįžtamojo ryšio mygtukas

Pageidavimų sąrašą galima naudoti kaip grįžtamojo ryšio įrankį. Galerijos nustatymuose yra parinktis " Atsiliepimų galerija".

Rodyti atsiliepimų galerijos mygtuką galerijos nustatymuose

Jei ši funkcija įjungta, naudotojai savo norų sąraše ras mygtuką Siųsti pasirinkimą.

Pageidavimų sąrašo mygtukas Siųsti pasirinkimą

Paspaudus šį mygtuką, bus atvertas langas, kuriame naudotojo bus paprašyta įvesti savo asmeninius duomenis kartu su žinute. Užpildę duomenis ir spustelėję mygtuką Pateikti, gausite el. laišką su kliento žinute.

Siųsti pasirinkimo langas

Jūsų kliento pasirinktos nuotraukos bus rodomos jums atitinkamoje galerijoje, pažymėtos širdelės piktograma.

Širdies piktograma galerijoje