Parodų antraštės

Parodų antraštės

Ši funkcija labai naudinga parodoms, nes potencialūs klientai gali tiesiogiai įsigyti jūsų nuotraukų tiesiog nuskaitydami su nuotrauka susietą QR kodą. Jei norite, kad nuotraukas būtų galima pasiekti tiesiog nuskaičius QR kodą, galite tai padaryti naudodami galerijoje esančią funkciją Create Caption (sukurti antraštę). Prieš spustelėdami šią parinktį, galite galerijoje esančioms nuotraukoms pridėti pavadinimą ir aprašymą, kad ši informacija būtų rodoma kortelėse šalia QR. Norėdami tai padaryti, galerijoje pasirinkite nuotrauką. Dešinėje esančiame meniu matysite informaciją apie nuotrauką ir įvairias funkcijas. Žemiau Informacijos rasite vietos, kurioje, jei norite, galėsite prie nuotraukos pridėti pavadinimą ir aprašymą. Kai juos užpildysite, spustelėkite Išsaugoti pakeitimus. Jei nepridėsite nuotraukos pavadinimo, bus naudojamas numatytasis failo pavadinimas.

Image details in the gallery view

Funkciją Create Captions (kurti antraštes) galima rasti dviejose vietose: Galerijoje, spustelėdami norimos galerijos 3 taškų mygtuką.

Display options in the gallery

Galerijoje, be pasirinkto paveikslėlio, ją rasite dešinėje esančiame meniu, skiltyje Funkcijos.

Options within the gallery

Spustelėję mygtuką Create caption (for exhibitions) (Sukurti antraštę (parodoms) ), pamatysite įvairias kortelės informacijos ir išvaizdos pritaikymo parinktis, taip pat jos išvaizdos peržiūrą. Be nuskaitomo QR kodo, kortelėse pateikiamas menininko vardas (Artist Name), kurį rasite paskyros skiltyje Profile and Page Settings (Profilio ir puslapio nustatymai ), taip pat paveikslėlio, į kurį jis nurodo, pavadinimas. Pasirinktinai galite įtraukti ir paveikslėlio aprašymą.

Export caption data menu

Norėdami atsisiųsti visų galerijoje esančių nuotraukų kortelių PDF failą su atitinkamu QR kodu, tiesiog spustelėkite Atsisiųsti spausdinamą PDF failą. Visų kortelių, atitinkančių kiekvieną galerijoje esantį paveikslėlį, PDF failą galite atsisiųsti, atsispausdinti ir naudoti kur tik norite. Taip pat galite atsisiųsti CSV failą su atitinkama galerijos informacija spustelėję Parsisiųsti lapą (CSV). Naudodami CSV failą galite sukurti ir suprojektuoti savo paraštę.