Projekto dubliavimas arba konvertavimas

Projekto dubliavimas arba konvertavimas

Projektus galite kurti iš naujo arba dubliuoti ir net konvertuoti. Tai gali būti labai naudinga norint sukurti skirtingus produktus su tuo pačiu turiniu arba sukurti skirtingas versijas su jums naudingais pakeitimais, pavyzdžiui, skirtingų dydžių. Jei norite dubliuoti projektą, eikite į skydelį Projects (Projektai) ir pasirinkite projektą, kurį norite dubliuoti. Dešinėje pusėje pasirodys meniu su keliomis parinktimis. Funkcijų parinktyse rasite mygtuką Dubliuoti. Mygtuką Duplikuoti taip pat galite rasti spustelėję projekto 3 taškų mygtuką.

Rodomos projekto parinktys

Jį spustelėjus, jūsų Projektų skydelyje automatiškai bus sukurtas naujas identiškas projektas. Atkreipkite dėmesį, kad šis naujas projektas nėra bendrinamas ir dar nėra parduodamas.

Dubliuotas projektas skydelyje

Norėdami šį naują projektą paversti kitu straipsniu, spustelėkite jį, kad būtų rodomos įvairios parinktys dešiniajame meniu. Čia rasite mygtuką Konvertuoti straipsnį dabar.

Mygtukas Konvertuoti straipsnį

Jį spustelėjus, pasirodys įspėjamasis pranešimas, informuojantis, kad keičiant formatą, dydį ar puslapių skaičių gali pasikeisti turinys. Dabar reikia pasirinkti produktą, į kurį norite paversti savo projektą.

Straipsniai, kuriuos norite konvertuoti į projektą

Pasirinkę straipsnį, skydelyje Projektai rasite ir originalų projektą, ir dubliuotą projektą, kuris buvo paverstas kitu straipsniu.

Tas pats projektas, kitas straipsnis

Atkreipkite dėmesį, kad konvertuotame gaminyje jūsų sukurto originalaus projekto savybės buvo pakeistos. Svarbu, kad atidarytumėte konvertuotą projektą ir patikrintumėte, ar viskas yra taip, kaip norite. Norėdami tai padaryti, spustelėkite konvertuotą projektą, kad atsidarytų dešinysis meniu. Ten reikia pasirinkti Edit project (redaguoti projektą). Atsidarys konvertuotas projektas, kurį galėsite peržiūrėti ir padaryti visus norimus šios naujos versijos pakeitimus.

Dizaineris su konvertuotu projektu