Blokuoti užsakymus ir pakeisti vaizdus

Blokuoti užsakymus ir pakeisti vaizdus

"Photo Portal" siūlo įvairias klientų užsakymų kontrolės parinktis, leidžiančias rankiniu būdu blokuoti užsakymus, jei norite, ir taip visiškai kontroliuoti savo vaizdus. Užblokuoti užsakymus galima dviem būdais.

Pakeiskite vaizdus prieš užsakymą

Naudodami šią parinktį galite sutaupyti laiko nuotraukoms redaguoti ir vietos failams įkelti. Ji leidžia įkelti neredaguotus ir mažos raiškos vaizdus kaip peržiūrą. Sukūrę užsakymą, prieš patvirtindami užsakymą galite įkelti galutinius redaguotus ir aukštos kokybės vaizdus. Šią parinktį rasite pasirinktos galerijos pardavimo nustatymuose.

Options and information within a gallery

Turite suaktyvinti parinktį Pakeisti vaizdus prieš užsakymą. Taip gausite pranešimą pakeisti vaizdą, kai bus sukurtas užsakymas. Aktyvavę šią funkciją, turite spustelėti Išsaugoti.

Gallery sales settings

Kai klientas įvykdys pirkimą iš šios galerijos, gausite el. laišką su pranešimu apie užsakymą. Norėdami jį apdoroti, galite spustelėti pateiktą nuorodą arba prisijungti prie "Photo Portal" ir pereiti prie užsakymų valdymo skiltyje Pardavimai.

Order management panel

Čia rasite užsakymą, kurį jūsų klientas atliko su būkle Laukia gamybos vaizdas. Jį spustelėję pamatysite visą užsakymo informaciją.

Order waiting for production image

Čia turėsite įkelti redaguotus aukštos kokybės failus spausdinimui. Jei dar neturite jų retušuotų, galite atsisiųsti CSV failą. Naudodami šį failą, nuotraukoms retušuoti pasirinkta programinė įranga, pavyzdžiui, "Lightroom", atidarys tik tuos vaizdus, kuriuos pasirinko jūsų klientas, todėl sutaupysite daug laiko ieškodami failų. Jei nuotraukas jau retušavote, tereikia jas įkelti. Juos galite įkelti po vieną, kiekviename iš jų spustelėję mygtuką Įkelti vaizdą. Jei jūsų galutiniai įkeliami failai turi tą patį pavadinimą kaip ir keičiami failai, galite įkelti juos visus iš karto spustelėję Mass upload all images (masiškai įkelti visus vaizdus).

Mass upload all images button

Įkėlus vaizdus, jų būsena atitinkamai pasikeis.

Order with uploaded images

Galutinį vaizdą netgi galite paskutinį kartą apkarpyti pagal užsakyme reikalaujamą santykį spustelėję vaizdo redagavimo piktogramą.

Cropped photo

Norint užbaigti užsakymą, tereikia spustelėti Release order to production (paleisti užsakymą į gamybą). Grįžę į užsakymo valdymą pamatysite, kad užsakymo būsena atnaujinta.

Order released for production

Užsakymų išleidimas rankiniu būdu

Jei į visas galerijas įkelti vaizdai yra galutiniai, retušuoti, aukštos kokybės failai ir norite kiekvieną užsakymą patvirtinti rankiniu būdu, galite lengvai įjungti ir šią parinktį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nueiti į " Sales and bill" (Pardavimai ir sąskaitos) nustatymus "Sales" ( Pardavimai) ir suaktyvinti parinktį " Manually release orders " ( Rankiniu būdu išleisti užsakymus ).

Sales and bill settings panel

Įjungus šią funkciją, visus klientų pateiktus užsakymus, prieš juos paleidžiant į gamybą, turėsite rankiniu būdu patvirtinti užsakymų valdyme.