Galerijos nustatymai

Galerijos nustatymai

Šiame meniu galite konfigūruoti galerijos pateikimo aspektus.

Gallery settings menu

Pirmiausia rasite pagrindinius nustatymus, kuriuose galite pakeisti galerijos pavadinimą, pridėti aprašymą ir pasirinkti fotografijos tipą. Toliau rasite įvairius savo galerijos nustatymus. Galite rodyti paveikslėlį kaip galerijos antraštę, kuri bus matoma galerijos bendrinamos nuorodos viršuje.

Gallery

Jei norite, galite įjungti parinktį, kad šis antraštės paveikslėlis būtų naudojamas tik šiai funkcijai ir nebūtų rodomas galerijos viduje.

Show title image option

Galerijoje esančiose nuotraukose galima nurodyti pavadinimą ir aprašymą. Juos galima pridėti pasirenkant nuotrauką, dešiniajame stulpelyje.

Gallery right column

Galerijos nustatymuose galite įjungti parinktį, kad galerijoje būtų rodomas nuotraukos pavadinimas ir aprašymas.

Photo title on gallery option

Be to, čia galite suaktyvinti vandens ženklą savo galerijoje. Ir įjungti komentarus savo galerijoje. Po šiomis parinktimis rasite įrankius, skirtus galerijos išvaizdai keisti.

Display options

Netgi galite savarankiškai pasirinkti rodymo režimą mobiliuosiuose įrenginiuose.

Mobile view

Baigę konfigūruoti galerijos nustatymus, spustelėkite Išsaugoti. Galerijos pagrindinio vaizdo konfigūracija. Dešinėje esančiame meniu matysite, kad yra iš anksto pasirinktas paveikslėlis. Šis paveikslėlis pagal numatytuosius nustatymus veiks kaip jūsų galerijos antraštė, kai bus bendrinamas.

Gallery main image

Galite pasirinkti kitą paveikslėlį spustelėję Keisti pagrindinį paveikslėlį. Atsidarys langas, kuriame galėsite pasirinkti kitą paveikslėlį iš galerijos arba įkelti kitą paveikslėlį, kuris bus pagrindinis jūsų galerijos paveikslėlis.

Main image photo options

Pagrindinį galerijos paveikslėlį taip pat galite koreguoti spustelėję mygtuką Redaguoti paveikslėlį.

Edit gallery main image

Jei jūsų galerija jau bendrinama ir atidarote bendrinamą nuorodą, pamatysite galerijos pagrindinį paveikslėlį, veikiantį kaip galerijos antraštė.

Gallery with main image

Jei norite, turite galimybę pašalinti antraštę iš savo galerijos. Norėdami tai padaryti, turite atidaryti galerijos nustatymus ir išjungti funkciją Rodyti pagrindinį paveikslėlį. Galerijos nustatymuose taip pat galite suaktyvinti parinktį Main image only as a header (rodyti pagrindinį paveikslėlį tik kaip antraštę), kad pagrindinis paveikslėlis veiktų tik kaip jūsų galerijos antraštė.

Main image only as header option