Kurti galerijas

Kurti galerijas

Galerijose galite saugoti, tvarkyti, dalytis ir parduoti savo nuotraukas iš vienos internetinės saugyklos.

Sukurti galeriją

Gallery panel

Norėdami sukurti galeriją, eikite į galerijas ir spustelėkite mygtuką +Pridėti. Atsidarys iškylantysis meniu, kuriame galėsite parašyti pavadinimą, aprašymą ir pasirinkti fotografijos tipą. Užpildžius reikia spustelėti Create (kurti).

Add a new gallery menu

Nauja galerija atsiras jūsų galerijose.

New gallery on Gallery panel

Naująją galeriją galite atidaryti spustelėję ant jos. Pamatysite, kad naujoji galerija yra tuščia.

Empty gallery

Norėdami pridėti nuotraukų, turite spustelėti +Add, Add images ir pasirinkti vietą, kurioje saugomos nuotraukos. Arba nuotraukas galite pridėti tiesiogiai, vilkdami jas iš aplanko ir nuleisdami į galeriją.

Add images optionsGallery with images

Subgalerijos sukūrimas

Be galerijų, galerijoje galite kurti ir subgalerijas. Tai labai naudinga norint tvarkyti nuotraukas arba atrinkti nuotraukas, kurias norite siųsti tam tikroms žmonių grupėms. Norėdami sukurti subgalerijas, turite spustelėti +Pridėti ir pasirinkti Pridėti naują subgaleriją

Add sub-gallery button

Bus rodomas iškylantysis meniu, kuriame galėsite parašyti pavadinimą, aprašymą ir pasirinkti Fotografijos tipą. Čia taip pat galite įjungti arba išjungti parinktį automatiškai bendrinti subgaleriją, kai bendrinama pagrindinė galerija. Užpildžius reikia spustelėti Create (kurti).

New subgallery menu

Galerijos viduje atsiras nauja subgalerija. Naująją subgaleriją galite atidaryti spustelėję ant jos. Pamatysite, kad ši nauja subgalerija yra tuščia. Nuotraukas galite pridėti spustelėję mygtuką +Pridėti, kaip ir galerijose.

New subgallery created

Ir galite pasirinkti nuotraukas iš pagrindinės galerijos, kad jas patalpintumėte į subgaleriją. Jums tereikia grįžti į pagrindinę galeriją spustelėjus ant jos.

Gallery top menu

Ir pasirinkti nuotraukas, kurias norite perkelti į subgaleriją. Norėdami pasirinkti daugiau nei vieną nuotrauką, turite spustelėti žymimąjį langelį Select multiple (pasirinkti kelias ) ir pasirinkti nuotraukas. Pasirinkus nuotrauką, dešiniajame meniu atsiras galimybė kopijuoti, perkelti į ir ištrinti. Norėdami įtraukti pasirinktas nuotraukas į pogaleriją, pasirinkite kopijuoti arba perkelti, priklausomai nuo poreikių.