Pageidavimų sąrašas

Pageidavimų sąrašas

Kai jūsų klientai apsilanko galerijoje, naudotojai gali pasirinkti mėgstamiausias nuotraukas ir įtraukti jas į pageidavimų sąrašą. Tokiu būdu naudotojai gali sukurti savo kolekciją ir pirkti, kada panorėję.

Gallery sample

Norėdami įtraukti nuotraukas į pageidavimų sąrašą, spustelėkite širdelę, kuri pasirodo ant kiekvienos nuotraukos, kai ant jos užvedate pelę. Paspaudę ant tos pačios širdelės, nuotrauką pašalinsite iš pageidavimų sąrašo. Pageidavimų sąrašas yra viršutiniame dešiniajame galerijos kampe, prie jo yra skaičius, rodantis pridėtų nuotraukų skaičių. Kai jūsų klientas spustelės šią širdelę, jis pamatys visas nuotraukas, kurios buvo įtrauktos į pageidavimų sąrašą, įskaitant ir subgalerijose pasirinktas nuotraukas.

Wish list sample

Iš čia jūsų klientas gali įsigyti vaizdų ir pašalinti nenorimus vaizdus iš pageidavimų sąrašo. Be to, vaizdai, kuriuos naudotojai įtraukia į pageidavimų sąrašą, galerijoje pažymimi širdele, kuri yra matoma jums.

Wish list icon notification

Kai galerijoje pasirenkamos kelios nuotraukos, dešiniajame meniu pateikiama parinktis Download CSV file (atsisiųsti CSV failą ). Taip galite pasirinkti į naudotojo pageidavimų sąrašą pridėtas nuotraukas ir atsisiųsti CSV failą, kad galėtumėte jas greitai rasti savo naudojamoje išorinėje programoje, pavyzdžiui, "Lightroom".

Atsiliepimų mygtukas

Pageidavimų sąrašą galima naudoti kaip grįžtamojo ryšio įrankį. Galerijos nustatymuose yra parinktis Rodyti atsiliepimų mygtuką.

Show feedback button in gallery settings

Jei ši parinktis įjungta, naudotojai savo norų sąraše ras mygtuką Siųsti pasirinkimą.

Send selection button in wish list

Paspaudus šį mygtuką bus atvertas langas, kuriame naudotojo bus paprašyta įvesti savo asmeninę informaciją kartu su žinute. Užpildę duomenis ir spustelėję pateikti, gausite el. laišką su kliento žinute.

Send selection window

Jūsų kliento pasirinktos nuotraukos bus rodomos jums atitinkamoje galerijoje, pažymėtos širdelės piktograma.

Heart icon on gallery