Pardavimų ir sąskaitų nustatymai

Pardavimų ir sąskaitų nustatymai

"Saal Digital" visiškai nemokamai pasirūpina visu pardavimo procesu, todėl jūs galite susitelkti į savo verslą. Tačiau šiame meniu rasite įvairių su pardavimo ir sąskaitų išrašymo procesu susijusių parinkčių, kad galėtumėte labiau pritaikyti ir kontroliuoti savo verslą bei prekės ženklą.

Sales and bill settings panel

Sąskaitų nustatymai

Jei norite, galite pridėti savo logotipą, kuris bus rodomas viršutiniame sąskaitos faktūros kampe. Taip jūsų prekės ženklas bus matomas ir matomas jūsų klientams atsiskaitymo proceso metu.

Upload image button

Tiesiog spustelėkite mygtuką Įkelti vaizdą ir įkelkite savo logotipą naudodami nurodytus parametrus. Įkėlus, jūsų atvaizdą bus galima matyti čia.

Logo in bill settings

Logotipą galite pakeisti spustelėdami Įkelti vaizdą arba pašalinti spustelėdami Ištrinti. Jei spustelėsite Edit image (redaguoti vaizdą), galėsite nustatyti konkretų apkarpymą, kurį norite naudoti, ir, jei reikia, atlikti tam tikrus koregavimus.

Logo editor

Rankiniu būdu išleisti užsakymus

Jei norite visiškai kontroliuoti savo užsakymus, rankiniu būdu patvirtindami kiekvieną užsakymą prieš jį išleidžiant į gamybą, galite tai padaryti aktyvavę šią parinktį.

Manual release orders option

Visi jūsų klientų pateikti užsakymai bus rodomi užsakymų valdymo skydelyje ir lauks, kol juos patvirtinsite rankiniu būdu. Taip pat gausite pranešimą el. paštu apie kiekvieną pateiktą užsakymą.

Order management panel with order waiting

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai Atleisti užsakymą gamybai, kad jis būtų užbaigtas, arba Atšaukti užsakymą, jei reikia.

Order waiting for approval

Surinkimas parduotuvėje

Jei norite, kad užsakymai būtų siunčiami konkrečiu adresu, o ne kliento pasirinkta paskirties vieta, galite įjungti šią parinktį. Tai labai naudinga, jei turite fizinę parduotuvę arba norite užsakymus klientams pristatyti asmeniškai.

In store collection option

Įjungę šią funkciją, tiesiog užpildykite adresą ir visi užsakymai iš jūsų galerijų ir projektų bus siunčiami šiuo adresu.

Dalijimosi funkcija - neutrali bendrinimo nuoroda

Ši parinktis leidžia siųsti bendrinamas nuorodas klientams visiškai neutraliai, be jokios nuorodos į "Saal Digital". Pagal numatytuosius nustatymus pasirinkta parinktis " Saal Digital". Tai reiškia, kad visos bendrinamos nuorodos į jūsų galerijas ir projektus bus nukreiptos į domeną saal-digital.net.
Jei pasirinksite parinktį Photo Portal (nuotraukų portalas), jūsų bendrinamos nuorodos bus domene photo-portal.shop. Tai reiškia, kad jūsų klientai nematys jokių nuorodų į "Saal Digital", kai lankysis jūsų turinyje.

Sharing function

Ši funkcija taikoma visam jūsų turiniui, tiek galerijoms, tiek projektams, taip pat jūsų profilio puslapiui.

Gallery with neutral link