Sukurti projektą iš galerijos

Sukurti projektą iš galerijos

Galite ne tik saugoti, tvarkyti, dalytis ir pardavinėti ne tik paveikslėlius, bet ir projektus, sukurtus "Saal Design" programine įranga, internetinėje parduotuvėje arba išorinėje projektavimo programoje. Be to, tiesiogiai iš galerijos galite greitai ir lengvai sukurti tiek nuotraukų produktų, kiek norite. Skydelyje Galerijos išskleiskite galerijos, iš kurios norite sukurti gaminį, meniu ir pasirinkite Kurti gaminį.

Gallery panel drop down menu

Šią parinktį taip pat galite rasti galerijoje. Atidarę galeriją pamatysite, kad dešinėje esančiame meniu rodomos įvairios parinktys ir informacija apie galeriją. Šiame meniu taip pat rasite galimybę sukurti gaminį iš šioje galerijoje esančių nuotraukų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti Create product (sukurti gaminį).

Options within a gallery

Automatiškai atsidarys internetinė parduotuvė, kurioje bus rodomi įvairūs "Saal Digital" siūlomi fotografijos produktai.

Photo products

Galite pritaikyti visas gaminio funkcijas.

Professional Line XT features

Ir pasirinkti pageidaujamą fotoprodukto kūrimo būdą.

Design modes

Jei pasirinksite " AutoLayout" (automatinio išdėstymo) režimą, visos jūsų galerijoje esančios nuotraukos bus prieinamos dizaineriui, kurį galėsite naudoti kurdami gaminį.

Designer with autolayout

Jei pasirinksite kurti gaminį naudodami " One Minute" režimą, jūsų gaminys bus automatiškai sukurtas naudojant nuotraukas, pasirinktas iš jūsų galerijos.

Image selection

Sukūrę gaminį, galėsite atlikti bet kokius jo pakeitimus. Ir pridėti daugiau nuotraukų iš kitos galerijos ar įrenginio, jei jų prireiks. Iš čia taip pat galite pridėti projektą prie savo krepšelio, bendrinti jį ir parduoti, kai jis bus paruoštas.

Professional Line created with one minute

Baigę kurti projektą, turite spustelėti Išsaugoti projektą, kad jį išsaugotumėte. Turėsite suteikti jam pavadinimą ir spustelėkite Išsaugoti.

Save project

Atidarę skydelį Projektai, rasite savo projektą tokiu pavadinimu, kokiu jį išsaugojote.

Project panel with professional Line

Pasirinkus projektą, dešiniajame meniu atsiras kelios parinktys, įskaitant Pridėti į krepšelį, Bendrinti nustatymus ir Parduoti projektą. Šias parinktis taip pat galite rasti spustelėję projekto 3 taškų mygtuką.