Sukurti paskyrą

Sukurti paskyrą

"Saal Photo Portal" yra galingas įrankis, kuriame galite saugoti, tvarkyti, bendrinti ir pardavinėti savo nuotraukas, projektus ir nuotraukų produktus visiškai pritaikomu būdu. Jame galite centralizuoti visus savo darbus vienoje vietoje: gauti klientų atsiliepimus, įvairiais būdais apsaugoti nuotraukas, kontroliuoti galutinę parduodamų produktų kainą ir t. t. Visa tai darant visada išlaikant teises į savo atvaizdus ir be jokių komisinių ar mokesčių.

Norėdami susikurti paskyrą, turite nueiti į svetainę ir spustelėti Create Account (Sukurti paskyrą). Užpildę savo asmeninius duomenis, gausite el. laišką su paskyros patvirtinimo kodu. Tiesiog įveskite kodą į nuotraukų portalą ir viskas baigta. Jūsų paskyra sukurta.

Paskyros kūrimo meniu

Dabar jums tereikia užpildyti reikiamą informaciją, kad galėtumėte pradėti pardavinėti. Žingsnis po žingsnio vedlys padės jums užpildyti visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte sukurti paskyrą ir pasiruošti ją parduoti.
Pradėsite nuo Duomenų tvarkymo sutarties, kurioje išdėstytos sąlygos, kuriomis jūsų vardu tvarkysime asmens duomenis. Patvirtinus sutartį, į jūsų el. pašto adresą bus išsiųstas sutarties PDF failas.

Duomenų tvarkymo sutartis

Tuomet galėsite pritaikyti įvairius parametrus, susijusius su jūsų paskyros nustatymais ir tuo, kaip tvarkomi jūsų klientų užsakymai. Jei pageidaujate, visą šią informaciją galite užpildyti vėliau, spustelėję mygtuką Praleisti šį žingsnį. Visas šias parinktis galite bet kada pakeisti iš Pardavimai.

Praleisti vedlį

Jei užbaigsite visą vedlį, jūsų paskyra bus parengta pradėti įkelti vaizdus, pateikti juos pardavimui ir uždirbti pinigus. Jei praleidote kurį nors žingsnį, pardavimo skydelyje matysite darbų sąrašą, kurį turite užbaigti prieš pradėdami pardavinėti vaizdus.