Sukurti paskyrą

Sukurti paskyrą

"Saal Photo Portal" yra galingas įrankis, kuriame galite saugoti, tvarkyti, bendrinti ir pardavinėti savo nuotraukas, projektus ir nuotraukų produktus visiškai pritaikomu būdu. Ji leidžia centralizuoti visus jūsų darbus vienoje vietoje: gauti klientų atsiliepimus, įvairiais būdais apsaugoti nuotraukas, kontroliuoti galutinę parduodamų produktų kainą ir t. t. Visa tai darant visada išlaikant teises į savo atvaizdus ir be jokių komisinių ar mokesčių.

Norėdami susikurti paskyrą, turite nueiti į svetainę ir spustelėti Create Account (Sukurti paskyrą).

Website create account button

Užpildę savo asmeninius duomenis, gausite el. laišką su paskyros patvirtinimo kodu. Tiesiog įveskite kodą į nuotraukų portalą ir viskas baigta. Jūsų paskyra sukurta.

Account creation menu

Dabar jums tereikia užpildyti reikiamą informaciją, kad galėtumėte pradėti pardavinėti. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Pardavimai. Pirmą kartą spustelėję pamatysite žingsnis po žingsnio vedlį, kuris padės jums užpildyti visą reikiamą informaciją, kad nustatytumėte savo paskyrą ir paruoštumėte ją pardavimui. Pradėsite nuo savo asmeninės informacijos užpildymo.

Wizard first steps

Tuomet turėsite patvirtinti Duomenų tvarkymo sutartį, kurioje išdėstytos sąlygos, kuriomis jūsų vardu tvarkysime asmens duomenis. Patvirtinus sutartį, į jūsų el. pašto adresą bus išsiųstas sutarties PDF failas.

Data processing agreement

Tuomet galėsite pritaikyti įvairius parametrus, susijusius su jūsų paskyros nustatymais ir tuo, kaip tvarkomi jūsų klientų užsakymai. Jei pageidaujate, visą šią informaciją galite užpildyti vėliau, spustelėję mygtuką Praleisti šį žingsnį. Visas šias parinktis galima bet kada pakeisti iš Pardavimai.

Skip wizard

Jei užbaigsite visą vedlio kursą, jūsų paskyra bus parengta pradėti įkelti vaizdus, pateikti juos pardavimui ir uždirbti pinigus. Jei praleidote kurį nors žingsnį, " Sales" (Pardavimai) matysite užduočių sąrašą, kurį turite užbaigti prieš pradėdami pardavinėti vaizdus.