Trumpasis vadovas: Sukurkite, bendrinkite, parduokite galeriją

Trumpasis vadovas: Sukurkite, bendrinkite, parduokite galeriją

Čia pateikiamas paprastas žingsnis po žingsnio vadovas, kaip sukurti ir dalytis galerija. Prie kiekvieno žingsnio taip pat rasite atitinkamus įrašus su išsamiais paaiškinimais:

  1. Eikite į meniu Galerijos ir spustelėkite mygtuką Pridėti. Parašykite galerijos pavadinimą ir spustelėkite Sukurti.
  2. Dabar jūsų galerija yra sukurta ir tuščia meniu Galerijos. Norėdami ją atidaryti, spustelėkite ją.
    Galerijų meniu
  3. Spustelėkite Add (Pridėti) ir tada mygtuką Add images (Pridėti vaizdų), kad pasirinktumėte nuotraukas iš vietinio įrenginio arba internetinio šaltinio.
  4. Pagal numatytuosius nustatymus vienas vaizdas pasirinktas kaip Pagrindinis vaizdas. Jį galite redaguoti arba keisti spustelėdami mygtukus virš vaizdo dešiniajame stulpelyje.
  5. Pritaikykite galerijos rodinį ir įjunkite tokias funkcijas, kaip vandens ženklai ar komentarai, dešinėje skiltyje spustelėję Gallery settings (galerijos nustatymai).
  6. Jei norite įjungti bendrinimą, spustelėkite dešinėje skiltyje esantį mygtuką Share Settings (bendrinimo nustatymai). Įjungę šią funkciją, galite konfigūruoti tokias parinktis kaip bendrinamas pavadinimas ir aprašymas. Bus sukurta bendrinama nuoroda, kurią galėsite bendrinti su savo kontaktais naudodami pageidaujamą metodą. Spustelėkite Išsaugoti, kad bendrinimas būtų aktyvuotas.
  7. Leiskite nuotraukas galerijoje tvarkyti pagal eiliškumą spustelėję Pardavimo nustatymai. Įjungę šią funkciją, galite pasirinkti kainoraštį, pridėti akcijų ir kt. Kai viską nustatysite, spustelėkite Išsaugoti, kad galerijoje esančias nuotraukas būtų galima įsigyti pagal nustatytą konfigūraciją ir kainas.

Galerija

Nustatę galeriją, galite spustelėti mygtuką Atidaryti, kad pasiektumėte bendrinamą nuorodą ir patikrintumėte savo galeriją. Nepamirškite pasidalyti galerijos nuoroda su savo klientais naudodami meniu Share Settings (bendrinti nustatymus) arba kitais pageidaujamais būdais. O jei galeriją nustatėte pirkimams, atkreipkite dėmesį į pirmąjį užsakymą. Visus užsakymus galite stebėti Pardavimų skydelio meniu Užsakymų valdymas.