Softproof ir ICC profilis

"Softproof" ir ICC profilis

Tikslus spalvų atkūrimas yra labai svarbus tiek skaitmeniniame, tiek analoginiame pasaulyje, nesvarbu, ar vaizdai rodomi ekrane, ar gaminami. Norint užtikrinti teisingą ir tikslų spalvų atkūrimą, galima naudoti minkštąjį tikrinimą ir ICC profilius.

Minkštasis tikrinimas - tai procesas, kuris gali būti naudojamas skaitmeninės produkcijos duomenų spalviniam išvedimui monitoriuje įvertinti. Naudodami specialią programinę įrangą ir ICC profilius galite iš anksto pamatyti, kaip jūsų vaizdai atrodys gaminyje. Tai leidžia nustatyti ir ištaisyti bet kokius nuokrypius ar spalvų pokyčius prieš gaminant galutinį fotoproduktą.

Net ir naudojant pažangiausią ekspozicijos technologiją, galutinis produktas niekada neatitiks monitoriaus ryškumo ir spindesio. Todėl svarbu atitinkamai sureguliuoti monitoriaus ekraną, kad galėtumėte įvertinti, kaip atrodys galutinis gaminys.

Kas yra ICC profilis?

ICC (Tarptautinio spalvų konsorciumo) profilis - tai failas, kuriame pateikiama informacija apie tai, kaip spalvos turėtų būti rodomos tam tikrame įrenginyje, pavyzdžiui, monitoriuje, spausdintuve ar fotoaparate. Jame aprašomos įrenginio spalvų erdvės charakteristikos ir leidžia tiksliai suderinti skirtingų įrenginių spalvas. Naudojant ICC profilius užtikrinamas nuoseklus ir tikslus spalvų atkūrimas ir pateikiama tiksli galutinio nuotraukų produkto peržiūra.

Kaip naudoti ICC profilius ir programinį tikrinimą

Norint sukurti minkštąjį bandomąjį atspaudą, reikia programinės įrangos, kuri palaiko minkštąjį bandomąjį atspaudą, pavyzdžiui, "Adobe Photoshop" arba "Lightroom". Be to, norint užtikrinti tikslų spalvų atkūrimą, labai svarbu turėti gerai sureguliuotą ir idealiai sukalibruotą monitorių.

Spalvų profilių įterpimas

Į failą įterpiant spalvų profilį reikia būti atsargiems. Atliekant minkštąjį koregavimą, ICC profilis neturėtų būti įterptas į failą. Vietoj to, vaizdų failai turėtų būti tinkamos spalvų erdvės, pavyzdžiui, sRGB, Adobe RGB (1998) arba ProPhoto RGB, ir galutiniam nuotraukų produktui turėtų būti naudojamas tinkamas ICC profilis. Taip bus užtikrintas tikslus spalvų atkūrimas ir išvengta spalvų pokyčių gamybos proceso metu.

Mūsų ICC profiliai jums

Visiems mūsų fotoproduktams pateikiame specialiai sukurtą ICC profilį, kuris yra tiksliai pritaikytas galutiniam produktui. Taip galime užtikrinti tikslų ir nuoseklų spalvų atkūrimą, atitinkantį norimą rezultatą.

Visus ICC profilius galite atsisiųsti kaip ZIP failą. Kiekvienam paviršiui skirtus nustatymus ir ICC profilį rasite skyriuje "Paviršiai ir ICC profiliai":

ir "Professional Line":

Photobook Professional Line viršelis:

Portfolio albumas:

Nuotraukų atspaudai:

Foto atspaudai XT:

Nuotraukų rinkiniai:

Spausdinimo rinkiniai:

Nuotraukų lipdukai:

Sienų menas:

Nuotraukų lentelės:

Plakatai:

FineArt (plakatai ir atspaudai):

Nuotraukų kalendorius:

Kortelės ir miniatiūros:

Atvirukai:

Retro atspaudai:

Nuotraukų bukletai, nuotraukų lankstinukai, skrajutės:

Vizitinės kortelės: