Sukurkite failus "InDesign" programoje

Sukurkite failus "InDesign" programoje

Profesionalų zonoje galite atsisiųsti "InDesign" šablonus įvairiems pasirinktiems fotoproduktams. Šablonai parengti pagal tikslius fotoprodukto matmenis ir juose yra keletas gairių, kurios paaiškintos toliau, naudojant fotoknygos šabloną.

Viršelis

 1. Tai neapdorotas puslapių formatas, įskaitant nukritimą. Plotas tarp 1 ir 2 yra nukritimas ir galutiniame gaminyje nebus matomas.
 2. Apriboja dizaino sritį ir yra galutinis formatas.
 3. Už šios linijos ribų neturėtų būti jokių svarbių vaizdo dalių ar teksto.
 4. Tai yra viršelio užlenkimo sritis.
 5. Tai yra knygos nugarėlė.

Viršelio gairės

Specialūs viršeliai

Blizgius, matinius ir baltus odinius viršelius galite patobulinti pridėdami paveikslėlių, iškarpų ir teksto. Tačiau dėl medžiagos apribojimų kai kuriuose specialiuose viršeliuose galima naudoti tik tekstą ir klipartus, bet ne paveikslėlių failus. Taip pat, jei norite asmeniškesnio prisilietimo, išbandykite "Professional Line Photo Book" su akrilo arba šlifuoto metalo spausdinimo viršeliu.

Vidiniai puslapiai

 1. Tai neapdorotas vidinių puslapių formatas, įskaitant nuleidimą. Plotas tarp 1 ir 2 yra nuleidimas ir galutiniame gaminyje nebus matomas.
 2. Apriboja dizaino sritį ir yra galutinis formatas.
 3. Už šios linijos ribų neturėtų būti jokių svarbių vaizdo dalių ar teksto.

Vidinių puslapių gairės

Atkreipkite dėmesį į šias detales:

 • Spalvų erdvė: Duomenims visada naudokite sRGB.
 • Mažiausias atstumas: Nedėkite elementų tiesiai prie pat nukritimo linijos. Kitaip tariant, uždenkite visą puslapį arba palikite maždaug 1 cm tarpą nuo nuleistuko linijos. Priešingu atveju gali atsirasti kraštų aureolės arba paveikslėlyje gali būti nupjauti svarbūs elementai.
 • Šriftai: Atkreipkite dėmesį, kad visi šriftai visada turi būti įterpti į PDF failą; juos taip pat galite konvertuoti į kelius.
 • Mažiausi šriftų dydžiai: atkreipkite dėmesį, kad skirtingų šriftų dydžiai skiriasi. Sans-serif šriftai, įprasti arba paryškinti, turėtų būti ne mažesni kaip 8 pt (matuojant Arial šriftu), o Serif šriftai turėtų būti ne mažesni kaip 10 pt (matuojant Times New Roman šriftu).
 • Šviesūs šriftai: Jei šrifto svoris yra Light (lengvas), jo dydis turėtų būti ne mažesnis kaip 12 pt. Jei šviesus tekstas yra tamsiame fone, šrifto dydis turėtų būti ne mažesnis kaip 14 pt.
 • Brūkšnio plotis: eilučių brūkšnio plotis neturėtų būti mažesnis nei 1 pt.
 • Nusileidimas: Atleidimas ir jungiamojo tarpo reikšmė visada taikoma vienam puslapiui, todėl į ją reikėtų atsižvelgti kiekviename kalendoriaus puslapyje, taip pat ir nuotraukų knygose (pvz., reikšmė x 2 kairėje ir dešinėje).
 • Prieš pateikdami užsakymą, atidžiai patikrinkite visus puslapius. Jei kyla kokių nors problemų, kreipkitės į mūsų palaikymo komandą. Visą informaciją galite išnagrinėti per visą ekraną. Mes neatsakome už gaminyje esančias klaidas, jei jos buvo matomos per peržiūrą.
 • Eksportuoti į PDF formatą: Nenaudokite registro ar apkarpymo ženklų.
 • PDF failai turi būti optimizuoti programoje "Adobe Acrobat Pro
 • Savo PDF arba JPG failus galite įkelti internetinėje parduotuvėje.

Nuotraukų knyga:

 • Į nurodytą puslapių skaičių neįskaičiuojamas viršelis.
 • Visam fotoknygos viršeliui (priekyje ir gale) reikia tik vieno PDF failo.
 • Taip pat bus atspausdintas priekinio ir galinio viršelio vidus. Jei norite, kad jis būtų baltas, palikite tuščią pirmąjį pirmojo sklaidos puslapį ir paskutinįjį paskutinio sklaidos puslapį (fotoknyga pradedama iš karto nuo pirmojo sklaidos puslapio).

PDF eksportas

Kai naudojate PDF eksporto funkciją (rekomenduojama, kai naudojate "InDesign" ir "QuarkXPress"), rekomenduojame eksportuojant naudoti Aukštos kokybės spausdinimą arba naudoti mūsų "Adobe PDF Saal Digital" išankstinį nustatymą. Lauke Output (Išvestis) pakeiskite tikslinę spalvų erdvę į RGB spalvų erdvę - sRGB IEC61966-2.1 (žr. toliau pateiktą ekrano nuotrauką). Jei naudojate funkciją Double Pages (fotoknygoms) su maketavimo programa, pavyzdžiui, QuarkXPress arba InDesign, įsitikinkite, kad pažymėjote žymimąjį langelį Print Sheets (QuarkXPress = Mounting Surfaces). Svarbu, kad kiekvieną dvipusį puslapį gautume kaip PDF dokumento puslapį.

Atkreipkite dėmesį, kad žymimasis langelis Use interface settings of the document (Naudoti dokumento sąsajos nustatymus) aktyvuojamas, kai naudojate mūsų šablonus (žr. ekrano nuotrauką toliau) .

Jums nebūtina sujungti PDF (Dvigubo viršelio ir vidinių puslapių), tačiau galite įkelti ir 2 PDF.

Prieš įkeldami visada optimizuokite PDF failą, kad sumažintumėte duomenų kiekį ir konvertuotumėte visas kaukes, permatomumą ir metaduomenis, dėl kurių gali kilti problemų importuojant.

Eksportuoti Adobe PDF meniu

Apkarpymas (PDF eksportui): PDF eksporto lauke Marks and Bleeds (Žymos ir nuleidimai ) naudokite žymimąjį langelį Use interface settings of the document (Naudoti dokumento sąsajos nustatymus), jei anksčiau dokumente nustatėte apipjaustymą.

Eksportuoti Adobe PDF meniu

Adobe PDF išankstiniai nustatymai: Kad išvengtumėte spausdintinų duomenų gamybos problemų, taip pat siūlome jums nemokamai atsisiųsti PDF eksporto mūsų "Saal Digital" darbo parinktis. Juos galite naudoti visoms "InDesign" versijoms. Parsisiųskite užduočių parinktis čia ir įdiekite jas savo kompiuteryje.

Norėdami įkelti darbo parinktis į "InDesign" arba "Photoshop", spustelėkite File (failas) ir skiltyje Adobe PDF Presets (Adobe PDF išankstiniai nustatymai) pasirinkite Define (apibrėžti). Tada spustelėkite Įkelti ir iš kompiuteryje išsaugotos vietos pasirinkite Saal Digital.joboptions.

Dabar galite pasirinkti " Saal Digital" profilį, esantį skiltyje " Adobe PDF Presets", ir eksportuoti PDF failą.

 

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti:

Jūsų kalbos nustatymai neatitinka šios svetainės kalbos. Prašome pasirinkti: