Sukurkite failus "Photoshop" programoje

Sukurkite failus "Photoshop" programoje

Norėdami kurti savo nuotraukų gaminius "Photoshop" programoje, galite atsisiųsti specialiai kiekvienam gaminiui sukurtus "Photoshop" šablonus. Šiuose šablonuose nurodyti tikslūs fotoprodukto matmenys ir pateiktos gairės, padėsiančios jums kurti dizainą. Kiekvienam gaminiui skirtus PDF failus galite rasti atitinkamos kategorijos profesionalų zonoje. Pirmiausia toje kategorijoje pasirinkite norimą kurti gaminį ir bus rodomas galimų formatų sąrašas. Tada galite atsisiųsti norimą šabloną ir pradėti kurti dizainą.

Hardcover Photo Book PSD in website

PSD failai

Visuose PSD failuose pateikiamos nukritimo gairės, į kurias turėtumėte atsižvelgti dėliodami dizaino elementus. Įsitikinkite, kad elementai išdėstyti pakankamu atstumu nuo nukritimo srities. Daugiapusių produktų, pavyzdžiui, nuotraukų knygos, atveju rasite gaires, kuriose nurodomi skirtingi knygos skyriai. Viršelio PSD yra suskirstytas į tris sritis:

 1. Galinis viršelis
 2. Priekinis viršelis
 3. nugarėlė
  Stuburo dydis priklauso nuo puslapių skaičiaus ir vaizduojamas dviem linijomis viduryje, o aplinkinės linijos nurodo lankstinio apimtį.
 4. Nuliejimo linija
  Ant šios linijos nedėkite paveikslėlių ar objektų.

Cover PSD in Photoshop

Vidinių puslapių PSD šablonas padalytas į dvi dalis:

 1. Centrinis viršelio puslapis
  Sulankstytas dvipusio puslapio centras.
 2. Nuliejimo linija
  Ant šios linijos nedėkite vaizdų ar objektų.

Spreads PSD in Photoshop

Kelių puslapių failų pavadinimų suteikimas

Kuriant kelių puslapių gaminį, pavyzdžiui, nuotraukų knygą ar kalendorių, svarbu atkreipti dėmesį į failų pavadinimus. Norint užtikrinti tinkamą puslapių eiliškumą įkeliant, labai svarbu puslapius pervadinti naudojant eilės numerius (01, 02 ir t. t.). Tai automatiškai sutvarkys jūsų kelių puslapių gaminio puslapius.

JPG failas

JPG failus galite įkelti naudodami PDF įkėlimo režimą. Kad rezultatai būtų optimalūs, rekomenduojame išsaugoti failus JPG formatu, užtikrinant aukščiausią įmanomą kokybę, ir pažymėti žymimąjį langelį sRGB IEC61966-2.1 ICC profilis.

PDF failas

Norėdami eksportuoti savo dizainą kaip PDF failą ir pasiekti optimalių rezultatų, rekomenduojame naudoti Saal skaitmeninę išankstinę nuostatą. Darbo parinkčių failą galite atsisiųsti čia. Atsisiuntę ir išpakavę failą, atidarykite "Photoshop" ir viršutiniame meniu eikite į Edit (redaguoti), tada spustelėkite Adobe PDF Preset ("Adobe PDF Preset"). Atsidarys naujas langas, kuriame galėsite spustelėti mygtuką Load (įkelti) ir pasirinkti atsisiųstą išankstinio nustatymo failą. Pasirinkę spustelėkite Save as... (Išsaugoti kaip...) ir suteikite jam išsaugojimo pavadinimą.

Adobe PDF Preset window

Išsaugodami failus kaip PDF failą, pasirinkite Saal Digital Preset, kurį išsaugojote lange Save Adobe PDF.

Save Adobe PDF with preset

Jei nenaudojate "Saal" skaitmeninio išankstinio nustatymo, įsitikinkite, kad "Adobe PDF" nustatymuose yra keletas detalių. Nustatykite suspaudimą į JPEG su maksimalia kokybe. Skyriuje Output (Išvestis) pakeiskite spalvų konvertavimą į Convert to Destination (Konvertuoti į paskirties vietą) ir lange Destination (Paskirties vieta) pasirinkite RGB spalvų erdvę - sRGB IEC61966-2.1.

Kelių puslapių PDF failas

Galite išsaugoti kelis dokumentus kaip vieną kelių puslapių PDF failą. Eikite į File > Automate > PDF Presentation (Failas > Automatizuoti > PDF pristatymas). Dialogo lange Output options (išvesties parinktys) pažymėkite žymimąjį langelį Multipage Document (kelių puslapių dokumentas). Skyriuje Source files (Šaltinio failai) pridėkite failus, kuriuos norite įtraukti į daugiapusį PDF dokumentą. Pasirinkus Add open files (pridėti atidarytus failus), bus įtraukti visi šiuo metu "Photoshop" programoje atidaryti failai. Taip pat galite naudoti mygtuką Browse (Naršyti), kad pridėtumėte išsaugotus failus. Išdėliokite puslapius norima tvarka, užtikrindami, kad viršelis būtų dedamas pirmas. Galiausiai spustelėkite mygtuką Save (Išsaugoti), kad sukurtumėte kelių puslapių PDF failą.

PDF Presentation window