FUJIFILM šilkas | Portretų nuotraukų plakatas iš Saal Digital

Jūsų 15 € atradimo kuponas:* PF276-EXF 

*15 € plakatų kuponas. Minimali užsakymo vertė 29,95 €. Siuntimo išlaidos neįskaičiuotos. Negalima derinti su jokiais kitais specialiais pasiūlymais ar kuponais. Galima panaudoti tik vieną kartą vienam namų ūkiui. Galioja iki 30.04.2024.

Ypatingas šilko prisilietimas

Klasikinis nuotraukų plakatas su švelniu šilko rastru suteikia ypatingą pojūtį. Šilko paviršius naudojamas reklamoje ir portretinėje fotografijoje ir užtikrina puikų spalvų atkūrimą bei ilgalaikį vaizdo stabilumą.

Šio tipo plakatai ypač tinka profesionaliems portretams ir vestuvių bei mokyklinei fotografijai.

Nuostabi plakato kokybė

Intensyvus spalvų spektras puikiai atkuria vaizdą ir užtikrina natūralų atspalvį. Šilkas patrauklus lytėjimo pojūčiui ir pastebimai išsiskiria iš kitų paviršių.

Atraskite kitus mūsų paviršius. Savo kolekcijoje siūlome penkis kitus fotografijos plakatų paviršius, įskaitant tris iš "FineArt" plakatų asortimento.

Silk Fujifilm

Puikus spalvų atkūrimas

Šis šilko spalvos fotopopierius yra šiuolaikinių sidabro halogenidinės emulsijos, dažų jungiklio ir sluoksnių struktūros technologijų rezultatas. Todėl plakate puikiai išryškinamos detalės ir pateikiama plati spalvų erdvė.

Apsauga nuo kopijavimo: Dėl specialios grublėtos šilko apdailos neįmanoma nuskaityti vaizdo. Todėl jūsų fotoplakatas apsaugotas nuo kopijavimo.

Dizainas dabar
Dizainas dabar