Saal Photo Portal: Internetinės parduotuvės galerija ir subgalerijos sistema

Galerijos

Parodykite ir parduokite savo meną

Neribotos galerijos ir pogalerijos

Išplėskite savo nuotraukų vitriną pagrindinėmis galerijomis ir išsamiomis pagalbinėmis galerijomis, supaprastindami naudotojų navigaciją ir pagerindami bendrą patirtį. Ši funkcija leidžia ne tik tvarkyti, bet ir sklandžiai valdyti savo portfelį ar fotosesiją; galite lengvai kopijuoti, perkelti ar pašalinti nuotraukas iš galerijų, pasiekti pardavimo statistiką ir nustatyti unikalius kiekvienos nuotraukos pavadinimus ir aprašymus. Be to, ši sistema leidžia kurti pasirinktinius produktus tiesiai iš galerijų, prireikus siūlyti rankinį pristatymą klientams, todėl tai yra universali platforma, skirta ir jūsų darbams demonstruoti, ir parduoti.

Lanksti kainodara

Visiškai kontroliuokite savo kainų struktūrą ir produktų pasiūlą kiekvienoje galerijoje ir pogalerijoje. Galite ne tik nustatyti unikalias kainas kiekviename lygyje, bet ir tiksliai nuspręsti, kokius produktus siūlyti, įgalinti ar apriboti atsisiuntimus ir pateikti konkrečius paketus, pritaikytus galerijai ar paveikslui. Šis neprilygstamas lankstumas užtikrina, kad galėsite patenkinti įvairius auditorijos pageidavimus, optimizuoti pardavimo strategiją ir padidinti klientų pasitenkinimą.

Parduoti projektus

Pagerinkite savo paslaugas siūlydami nuotraukų projektus, pavyzdžiui, fotoknygas ar kalendorius, kad klientai galėtų įsigyti asmenines kolekcijas ar jūsų sukurtus dizainus. Šie projektai gali būti rodomi bet kurioje galerijoje ar pogalerijoje su galimybe įjungti komentarų ar atsiliepimų funkcijas. Toks interaktyvus požiūris leidžia efektyviai surinkti klientų atsiliepimus prieš baigiant ir pristatant projektą, taip užtikrinant, kad klientų lūkesčiai bus patenkinti arba viršyti.

Neutralus URL

Dalinkitės savo darbais naudodami neutralų URL adresą, kuris išlaiko dėmesį jūsų prekės ženklui, pavyzdžiui, https://photo-portal.shop/share/gallery_code/ - galerijoms ir https://photo-portal.shop/profiles/your_name/ - profilio puslapiui. Ši funkcija suteikia galimybę lanksčiai pasirinkti, kaip saugiai dalytis savo galerijomis naudojant nuorodą, pasirinktinai registruojantis arba apsaugant slaptažodžiu, pritaikant prieigą prie konkrečių reikalavimų ir išlaikant privatumą bei saugumą.

Pasirinktiniai el. laiškai

Supaprastinkite bendravimą naudodami galimybę siųsti pritaikytus el. laiškus ir priminimus skirtingomis darbo eigomis kiekvienai galerijai ar subgalerijai. Efektyviai bendrinkite galerijas su pasirinktomis grupėmis arba atskirais kontaktais, naudodami el. laiškų šablonus, kad informacija būtų greitai paskleista. Ši funkcija sutaupo daug laiko, todėl galite daugiau dėmesio skirti fotografijai ir mažiau - administracinėms užduotims.

"Responsive Mobile Design

Užtikrinkite, kad jūsų galerijos atrodys nepriekaištingai bet kuriame įrenginyje, naudodami dizainą, pritaikytą optimaliai peržiūrėti išmaniuosiuose telefonuose. Pasirinkite įvairias išdėstymo parinktis, pavyzdžiui, vieną ar du stulpelius mobiliuosiuose įrenginiuose, ir pritaikykite paveikslėlių pateikimo stilius, kad patenkintumėte iki 90 % klientų, kurie pirmenybę teikia užsakymams iš mobiliųjų įrenginių.

Įvairūs galerijos dizainai

Pritaikykite savo darbų pateikimą, naudodami įvairius galerijos išdėstymus, įskaitant krioklio, kvadratų, meno lentos ar suapvalintus režimus, tinkamus didesniems ekranams. Pasirinkite tamsų ir šviesų fono stilių, kad galėtumėte papildyti savo fotografijas ir užtikrinti, kad jūsų darbai būtų rodomi vizualiai patraukliausiu būdu.

Atsiliepimai

Pagerinkite darbo eigą naudodami galerijoje esančius klientų atsiliepimus, naudodami spalvotą vertinimo sistemą (žalia, oranžinė, raudona) ir atsiliepimų mygtukus. Palengvinkite bendravimą su klientais ir supaprastinkite atrankos procesą, susitarę dėl spalvų reikšmių, pavyzdžiui, žalia - patvirtinimui, oranžinė - redagavimui, raudona - atmetimui, kad būtų galima greitai filtruoti ir priimti sprendimus.

Komentarai

Įgalindami komentuoti nuotraukas ar galerijas, sukurkite dinamišką bendruomenę, kurioje būtų galima bendrauti su jūsų darbais. Naudodamiesi moderavimo funkcijomis galite peržiūrėti komentarus prieš juos paskelbdami, leisti atsakyti ir skatinti įsitraukti per "patinka", taip sukurdami interaktyvią ir įtraukiančią erdvę savo auditorijai.

Pageidavimų sąrašas

Pagerinkite klientų patirtį suteikdami jiems galimybę rinkti vaizdus pageidavimų sąraše. Norint išsaugoti pageidavimų sąrašą, būtina trumpa kliento registracija, kad galėtumėte matyti, kas pridėjo vaizdus į pageidavimų sąrašą. Tokiu būdu galite pagerinti ir paslaugų kokybę, ir savo verslo augimo galimybes.

Lanksčios atsisiuntimo parinktys

Naudodamiesi "Saal Photo Portal" galite visiškai kontroliuoti, kaip atsisiųsti savo nuotraukas. Galite parduoti atskirus failus arba visas galerijas. Taip pat galite siūlyti nemokamą atsisiuntimą ir dalytis vaizdais tiesiogiai su klientais per nuotraukų portalą. Susipažinkite su įvairiomis galimybėmis ir pritaikykite savo pasiūlymą pagal individualų verslo modelį.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!