Nuotraukų portalo mokėjimo galimybės: "PayPal", kortelės ir kt.

Mokėjimo būdai

Siūlykite sklandžius mokėjimo būdus

"PayPal"

Saugūs ir greiti "PayPal" sandoriai palengvina tiesioginius mokėjimus, todėl užsakymai apdorojami nedelsiant ir nereikia jokio rankinio patvirtinimo. Tai taip pat yra patogi galimybė gauti mėnesinius komisinius, taip supaprastinant finansinius pardavimo aspektus.

Kredito ir debeto kortelės

Priimame pagrindines kredito ir debeto korteles, įskaitant "Visa" ir "Mastercard", naudodamiesi mūsų saugaus mokėjimų apdorojimo partnerio "Computop" paslaugomis. Tai užtikrina saugų sandorį, nesaugant jūsų klientų mokėjimo duomenų, todėl galite būti ramūs ir jūs, ir jūsų klientai.

Momentinis banko pervedimas

Momentinis banko pervedimas - tai greitas ir paprastas mokėjimo internetu sprendimas. Klientai nukreipiami į savo banko svetainę, kad atliktų mokėjimą, panašiai kaip atliekant standartinį banko pervedimą, tačiau jį atlieka mokėjimo paslaugų teikėjas. Atlikus mokėjimą, prekybininkas iš karto gauna operacijos patvirtinimą, todėl užsakymą galima greitai apdoroti ir išsiųsti, jei nereikalaujama rankinio patvirtinimo. Pastaba: šiuo metu ši paslauga teikiama tik Vokietijoje ir Austrijoje.

"Apple" ir "Google Pay

Supaprastinkite savo klientų mokėjimo patirtį naudodami patogias "Apple" ir "Google Pay" funkcijas. Šie mokėjimo būdai leidžia atlikti greitas ir saugias operacijas tiesiai iš išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių. Vos vienu prisilietimu klientai gali patvirtinti mokėjimus, taip gerokai pagreitindami kasos procesą.

Šis modernus mokėjimo sprendimas ne tik pagerina apsipirkimo patirtį, bet ir užtikrina papildomą "Apple" ir "Google" mokėjimo sistemų saugumą ir privatumą. Užsakymai apdorojami iš karto ir greitai perkeliami į gamybą, jei nereikia rankinio patvirtinimo.

iDEAL

Olandijos klientams iDEAL yra patikimas internetinių mokėjimų būdas, leidžiantis atlikti mokėjimus per savo banko programėlę arba internetinę bankininkystę. Kadangi iDEAL yra tiesioginis banko pavedimas į mūsų sąskaitą, klientai iš karto gauna užsakymo patvirtinimą, todėl galime greitai pradėti gamybą, jei nenustatytas rankinis patvirtinimas.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!