Automatizuotos nuotraukų užduotys ir QR galerijos | Nuotraukų portalas

Nuotraukų darbo vietos ir QR kodų galerijos

Vaikų darželių ir mokyklų fotografijai

QR kodų automatizuotas rūšiavimas

Lengvai generuokite QR kodų korteles kiekvienam fotosesijų dalyviui, taip supaprastindami vaizdų rūšiavimo į atskiras galerijas procesą. Šiose kortelėse yra pritaikomas tekstas, skirtas GDPR reikalavimus atitinkančiam sutikimui ir prieigos instrukcijoms. Jei dalyvių duomenys iš anksto surinkti registruojantis internetu arba importuojant CSV duomenis, šią informaciją galima atspausdinti tiesiai ant kortelių, taip supaprastinant darbo eigos valdymą. Nufotografavus dalyvių QR kodus, o po to jų portretus, įkeltos nuotraukos automatiškai surūšiuojamos į tinkamas atskiras galerijas.

Struktūrizuoti nuotraukų darbai

Mūsų funkcija "Nuotraukų užduotys" sukurta taip, kad kopijuotų didelių apimčių fotografavimo užduočių struktūrą tokiose įstaigose kaip mokyklos, organizacijos, įmonės ar dideli renginiai ir šventės, siūlant grupės sąranką, pagal kurią prieiga prie bendrų galerijų suteikiama tik atitinkamos grupės nariams. Toks organizavimas padeda efektyviai valdyti ir peržiūrėti įvairias grupes.

Pasirinktinės QR kodų prieigos kortelės (netrukus)

Pritaikykite QR kodų korteles, kad jos atitiktų jūsų stilių ir dalyviams padarytų stiprų pirmąjį įspūdį. Kortelėse pateikite ne tik prieigos instrukcijas, bet ir pritaikykite jas taip, kad į jas būtų įtraukti reklaminiai arba kuponų kodai, skatinantys dalyvius prieiti prie galerijų ir jose pirkti. Naudodamiesi patogia programine įranga turėkite visišką kūrybinę laisvę kurti QR kodų korteles.

Registracija internetu

Palengvinkite dalyvių duomenų rinkimą prieš fotografavimo dieną naudodami specialų URL adresą arba QR kodą. Šis išankstinės registracijos procesas taupo laiką, užtikrina atitiktį BDAR, nes iš anksto surenkamas sutikimas, o dalyvių informacija tampa prieinama darbo vietos arba QR kodo galerijos kontaktų skiltyje. Internetinėje formoje dalyviai gali pasirinkti savo grupę ir pateikti svarbiausią informaciją apie nuotraukų dieną, įskaitant vėlesnius pranešimus apie prieigą prie galerijos per el. pašto darbo eigą.

CSV sąrašo importas

CSV sąrašo importas leidžia efektyviai įtraukti klientus ir dalyvius, importuojant jau esamus duomenis tiesiai į sistemą. Ši funkcija supaprastina procesą iš anksto užpildydama QR kodų korteles dalyvių duomenimis ir sklandžiai integruodama su el. pašto darbo srautais, kad būtų užtikrintas geresnis bendravimas. Ji idealiai tinka rengiantis nuotraukų dienoms, nes panaikina rankinį duomenų rinkimą ir naudoja automatinį rūšiavimą nuotraukoms tvarkyti.

Rankinis rūšiavimas

Rankinis rūšiavimas yra lanksti alternatyva fotografams, kurie nenori naudoti QR kodų. Tiesiog pasirinkus pirmąją kiekvieno dalyvio nuotrauką aplanke, mūsų sistema automatiškai sukuria atskiras kiekvieno asmens galerijas. Šis metodas supaprastina nuotraukų tvarkymą nenaudojant QR kodų kortelių ir siūlo veiksmingą darbo eigą bet kuriai fotografijų dienai.

Grupės ir atskiros pogalerijos

Grupės ir individualios subgalerijos darbo vietoje suteikia dalyviams pritaikytą prieigą. Atskiros subgalerijos, skirtos kiekvienam nufotografuotam dalyviui, suteikia išskirtinę prieigą per unikalų URL adresą arba QR kodą, o papildomam saugumui užtikrinti galima registruotis. Grupės subgalerijos yra prieinamos visiems konkrečios grupės nariams, supaprastinant prieigą be atskirų QR kodų ir užtikrinant, kad tik atitinkami grupės nariai galėtų peržiūrėti ir užsisakyti iš šių galerijų.

Produktų rinkiniai ir atsisiuntimai

Produktų rinkiniai ir atsisiuntimai pagerina apimties fotografavimo patirtį siūlydami pritaikomus paketus. Pritaikykite pasiūlymus su fiziniais atspaudais, nuotraukų produktais ir skaitmeniniais atsisiuntimais, kad atitiktų grupės ar individualius poreikius. Pasinaudokite akcijomis ir kuponais, kad paskatintumėte laiku atlikti užsakymus, todėl galite taikyti lanksčias ir tikslines rinkodaros strategijas tiek grupėse, tiek individualiuose pogrupiuose. Ši funkcija prisitaiko prie unikalių fotografijos apimties poreikių ir suteikia išsamų sprendimą, kaip parduoti ir dalytis vaizdais.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!