Nuotraukų portalo pardavimai: Kuponai, kainoraščiai ir produktų rinkiniai

Pardavimai

Didinkite savo pelną

Kainoraščiai

Mūsų sistema supaprastina jūsų kainoraščių valdymą ir suteikia jums galimybę lanksčiai nustatyti ir koreguoti galutines pasiūlymų kainas. Tai apima fizinius gaminius, skaitmeninius atsisiuntimus, jūsų sudarytus gaminių rinkinius ir išsamius galerijos atsisiuntimo paketus. Galite laisvai pasirinkti konkrečius fizinių nuotraukų produktų formatus ar apdailą ir nustatydami pardavimo kainas iš karto matyti savo pelno maržas. Pasirinkite procentais pagrįstą arba absoliučią pelno maržą. Be to, mūsų kainų gražinimo funkcija užtikrina, kad kainos būtų suapvalintos, todėl jūsų klientams pateikiamas estetiškesnis skaičius, pagerinantis bendrą pirkimo patirtį.

Fiziniai fotografijos produktai ir atsisiuntimai

Siūlome atsisiųsti failų ir fizinių nuotraukų produktų. Pritaikykite savo pasiūlymus pasirinkdami konkrečius formatus, apdailą ir priedus unikaliomis kainomis. Nustatykite skirtingas atsisiuntimų kainas pagal skiriamąją gebą ir paketų parinktis. Klientams, į kurių fotosesijos paketą jau yra įtraukti atsisiuntimai, suteikite sklandžią atsisiuntimo patirtį, nesinaudodami kasos procesu.

Produktų rinkiniai ir papildomi pardavimai

Sukurkite pasirinktinius paketus, kuriuose atsisiuntimai būtų derinami su fiziniais nuotraukų produktais, kad padidintumėte pajamų potencialą. Nustatykite konkrečius nuotraukų produktų ar failų atsisiuntimų kiekius, įskaitant visų galerijos atsisiuntimų parinktis, kad paskatintumėte papildomus pirkimus.

Akcijos

Sukurkite ir įgyvendinkite reklamines nuolaidas, taikomas visai galerijai arba konkretiems projektams, su pritaikomomis pabaigos datomis ir nuolaidų vertėmis (procentais arba fiksuota suma). Nustatykite minimalią užsakymo sumą ir apribokite akcijos taikymą vienam klientui, siūlydami tris skirtingas nuolaidų pakopas, kad būtų užtikrintas lankstumas.

Kuponai

Pagerinkite savo rinkodaros strategiją generuodami unikalius kuponų kodus, pritaikytus atskiriems klientams arba apibrėžtoms klientų grupėms. Šiuos kuponus galima pritaikyti taip, kad jie suteiktų fiksuotos vertės nuolaidą arba procentinę nuolaidą nuo bendros užsakymo vertės. Padidinkite kuponų patrauklumą ir veiksmingumą nustatydami mažiausią užsakymo vertę, kad juos būtų galima taikyti, ir nurodydami, kad jie gali būti taikomi pasirinktiems produktų tipams ar prekėms, taip užtikrindami tikslingas akcijas, skatinančias pardavimus ir klientų įsitraukimą.

Integracija į el. pašto darbo eigą

Sklandžiai integruokite savo akcijas į el. pašto darbo eigą, kad galėtumėte veiksmingai pranešti klientams apie nuolaidų galimybes. Šią funkciją naudokite naujiems pasiūlymams skelbti ir priminimams siųsti, kai artėja akcijos pabaiga - visa tai siekiant padidinti ketinimą pirkti ir padidinti pardavimus.

Pradėkime kelionę

Naršykite "Saal" nuotraukų portalą: lengvai kurkite galerijas, projektus ir parduokite nuotraukas. Nemokamai užsiregistruokite ir savarankiškai tyrinėkite arba užsisakykite demonstracinę versiją, kad gautumėte jūsų darbo eigai pritaikytą apžvalgą. Pradėkite kurti savo skaitmeninę vitriną dabar!